2021 01 18

Įspūdingus epizodus kūrusio D.Sabonio indėlio nepakako: „Pacers“ – sutriuškinta

Domantas Sabonis buvo naudingas, tačiau „Indiana Pacers“ (8-5) be didesnių vilčių 96:129 (26:36, 29:25, 20:39, 21:29) krito prieš „Los Angeles Clippers“ (10-4) komandą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis taip pat perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį bei 4 kartus prasižengė. Kai D.Sabonis buvo aikštėje, varžovai pelnė 24 taškais daugiau nei „Pacers“.

Ir dvitaškį su pražanga sunkų pelnė, ir kamuolius vogė centras iš Lietuvos, bet to nebuvo gana Indianapolio klubui.

Sulig antrojo kėlinio pabaigos sirena D.Sabonis pataikė itin sudėtingą dvitaškį po to, kai puolime nusiėmė kamuolį.

Į priekį „Clippers“ šovė trečiajame, o antrąją mačo dalį „Pacers“ pralaimėjo net 41:68.

Los Andželo krepšininkai pataikė net 19 tritaškių iš 39 (49 proc.), o kovą dėl kamuolių laimėjo 52:33.

Nugalėtojams po 20 taškų pelnė Paulas George'as, Marcusas Morrisas ir Luke'as Kennardas.

Per pastarąją savaitę „Clippers“ laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes.

Šeštadienį turėjusios vykti „Pacers“ rungtynės su „Phoenix Suns“ buvo atšauktos, bet papildoma pertraukėlė pergalės neatnešė.

Indianapolio komandai padėti negalėjo Mylesas Turneris.

Kitas rungtynes „Pacers“ trečiadienį žais prieš Lukos Dončičiaus vedamą „Dallas Mavericks“ ekipą.

„Clippers“: L.Kennardas, M.Morrisas ir P.George'as po 20, K.Leonardas 17, P.Beverley 11, N.Batumas ir P.Pattersonas po 10.

„Pacers“: D.McDermottas 23, D.Sabonis 19 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Brogdonas 16 (8 rez. perd.), J.Holiday 15, E.Sumneris 9.