2019 11 13

J.Embiidas dėjimu išplėšė „76ers“ pergalę Filadelfijoje

Priešnuodžių prieš Joelį Embiidą neradę „Cleveland Cavaliers“ (4-6) krepšininkai nepaisant to buvo per plauką nuo pergalės prieš „Philadelphia 76ers“ (7-3) ekipą. Vis dėlto paskutinį žodį šiame mače tarė J.Embiidas, o „Sixeriai“ namuose iškovojo pergalę – 98:97 (24:21, 30:27, 28:30, 16:19).
Joelis Embiidas
Joelis Embiidas / „Scanpix“ nuotr.

Lemiama rungtynėse tapo paskutinė „76ers“ ataka. Gražią kombinaciją sužaidę aikštės šeimininkai rado po krepšiu atsidengusį J.Embiidą, kuriam teliko įkrauti kamuolį į krepšį ir išvesti Filadelfijos komandą į priekį 1 tašku.

„Cavaliers“ savo atsakui dar turėjo 13,2 sek., bet Kevinas Love'as nepataikė tritaškio ir tarp lyderių Rytų konferencijoje esanti „76ers“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę.

J.Embiidas prie jos prisidėjo per 35 minutes pelnydamas 27 taškus (9/15 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), atkovodamas 16 kamuolių ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 27 (16 atk. kam.), Joshas Richardsonas 17 (1/8 trit.), Benas Simmonsas 15 (6 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 10.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as (5/16 metimai, 8 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 20, Collinas Sextonas 18, Tristanas Thompsonas 17 (12 atk. kam.).

„Sacramento Kings“ 107:99 „Portland Trail Blazers“

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius