Publikuota: 2019 sausio 20d. 08:34

J.Hardeno vedama „Rockets“ laimėjo panaikinusi 21 taško deficitą

Jamesas Hardenas
„Scanpix“ nuotr. / Jamesas Hardenas

„Jei neleisime jam pasiekti 50 taškų, laikysime, kad mums pasisekė. Jei jis viršys šią ribą, reikš, kad mūsų planas neišdegė“, – prieš rungtynes Hjustone sakė „Los Angeles Lakers“ (25-22) treneris Luke'as Waltonas. „Lakers“ pavyko – Jamesas Hardenas pelnė „tik“ 48 taškus, tačiau „Houston Rockets“ (26-19) laimėjo rungtynes su pratęsimu 138:134 (26:39, 20:25, 36:22, 38:34, 18:14).

„Lakers“ šiame mače turėjo 21 taško persvarą, tačiau be LeBrono Jameso ir Rajono Rondo žaidusi Los Andželo ekipa trečiajame kėlinyje neteko ir dar vieno svarbaus kūrėjo – traumą patyrė Lonzo Ballas. O dvi technines pražangas gavęs L.Waltonas buvo pašalintas iš rungtynių.

30 taškų pelnęs Ericas Gordonas likus 2 sekundėms sudėtingu metimu išplėšė pratęsimą, kuriame „Rockets“ galiausiai palaužė svečius iš Kalifornijos.

J.Hardenas 19-ose rungtynėse iš eilės peržengė 30 taškų ribą ir 10-ose iš paskutinių 13-ikos rungtynių pelnė daugiau nei 40. Sausį jo pelnomų taškų vidurkis sieka 44,0.

Į „Lakers“ krepšį jis įsūdė 6 dvitaškius iš 11-ikos, 8 tritaškius iš 19-ikos ir 12 baudos metimų iš 15-ikos. Taip atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo.

„Lakers“ ekipai Kyle'as Kuzma pelnė 32 taškus.