2020 01 27

J.Valančiūnas ir „grizliai“ nestabdo: pagerbė K.Bryantą ir nugalėjo „Suns“

„Memphis Grizzlies“ (22-24) ekipa sustoti nesiruošia ir toliau per reguliarųjį NBA sezoną kulniuoja atkrintamųjų ritmu. Sekmadienio vakarą „grizliai“ namuose 114:109 (30:18, 26:27, 25:33, 33:31) nugalėjo „Phoenix Suns“ komandą (19-27).

Visus savo taškus J.Valančiūnas surinko dar iki pertraukos. Po dviejų kėlinių jis buvo rezultatyviausias komandoje.

Iš viso JV per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, blokavo metimą ir 5 kartus prasižengė.

„Grizzlies“ laimėjo pirmąjį ginčo kamuolį šiame susitikime, tačiau Memfio krepšininkai leido ištiksėti 24 sekundėms, skirtoms atakai, o „Suns“ pažeidė 8 sekundžių taisyklę.

Būtent 24 ir 8 numeriais savo karjeroje žaidė Kobe Bryantas, sekmadienį žuvęs sraigtasparnio avarijoje.

Ja Morantas net 14 iš savo 23 taškų pelnė lemiamame ketvirtajame kėlinyje ir padėjo „Grizzlies“ švęsti pergalę.

„Mes bandėme eiti į aikštę ir rasti energijos kovoti ir siekti pergalės, – sakė J.Morantas po rungtynių. – Tai sunkus vakaras visiems.“

Mes bandėme eiti į aikštę ir rasti energijos kovoti ir siekti pergalės

Jarenas Jacksonas ir Dillonas Brooksas surinko po 20 taškų nugalėtojams.

Devinas Bookeris pelnė 36 taškus, bet neišgelbėjo „Suns“ nuo nesėkmės, Kelly Oubre pridėjo 27 taškus.

„Tokiai dienai, kaip šiandien, scenarijaus nėra. Dauguma vyrų žaidė su sunkumu, sunku varžytis tokią dieną“, – sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas.

„Grizzlies“ treneris po rungtynių taip pat kalbėjo apie K.Bryantą.

„Neįtikėtinas žmogus. Visi apie tai kalba. Manau, kad jis palietė tiek daug žmonių“, – sakė Tayloras Jenkinsas.

„Grizzlies“: J.Morantas 23, J.Jacksonas ir D.Brooksas po 20, J.Valančiūnas 12.

„Suns“: D.Bookeris 36, K.Oubre 27 (9 atk. kam.), D.Aytonas 17 (15 atk. kam.).