-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 05 06

J.Valančiūnas patiesė L.Jamesą ant parketo, bet „Raptors“ pralaimėjo ir vėl

Jonas Valančiūnas surengė įspūdingą pasirodymą, bet „Toronto Raptors“ ir vėl pripažino NBA čempionų „Cleveland Cavaliers“ pranašumą. Trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes namuose žaidusi Kanados ekipa pralaimėjo 94:115 (24:28, 28:21, 25:30, 17:36) ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-3.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, pastaruoju metu į svarbiausias Dwane‘o Casey schemas neįsipaišantis lietuvis surengė įspūdingą pasirodymą – per 33 minutes pelnė 19 taškų (8/10 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Vidurio puolėjui esant aikštėje, komanda pelnė penkiais taškais mažiau nei oponentai ir tai buvo geriausias „Raptors“ startinio penketuko žaidėjo rodiklis.

Bet „dinozaurų“ treneris lietuviu labiausiai ir vėl pasitikėjo tik rungtynių pradžioje. Aktyviai dvikovą pradėjęs J.Valančiūnas per pirmas dešimt minučių pelnė 10 taškų, bet vėliau sėdo ant suolo.

Trečio kėlinio pabaigoje J.Valančiūnas labai emocingai sukovojo su didžiausia varžovų komandos žvaigžde LeBronu Jamesu. Abu vyrai susigrūmė dėl atšokusio kamuolio, o lietuvis paguldė oponentą ant parketo, bet pergalės „Raptors“ tai neužtikrino.

Šiame mače šeimininkus ypač žeidė prastas pataikymas iš toli. Pirmąjį tritaškį jie įmetė tik trečiojo kėlinio pabaigoje ir jau iki tol buvo prametę 12 tolimų metimų.

„Cavs“ laimėjo jau septintąją atkrintamųjų dvikovą iš eilės ir toliau užtikrintai artėja link dar vieno NBA čempionų titulo.

Ketvirtosios serijos rungtynės sekmadienio vakarą vyks Toronte.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37, Jonas Valančiūnas 19 (8 atk. kam.), Normanas Powellas 13, Serge Ibaka 12, P.J.Tuckeris 5.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Love‘as (13 atk. kam.) ir Kyrie Irvingas po 16, Kyle‘as Korveris 14, J.R.Smithas ir Tristanas Thompsonas po 9, Deronas Williamsas 5.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?