2018 12 08

J.Valančiūnas šeimininkavo Brukline, bet „Raptors“ krito po pratęsimo

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė „Toronto Raptors“ (21-6) klubas, išvykoje po pratęsimo 105:106 (20:24, 33:29, 26:27, 19:18, 7:8) nusileidęs „Brooklyn Nets“ (9-18) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Tai pirmas „Raptors“ pralaimėjimas „Nets“ ekipai per 3,5 metų. Toronto klubas tarpusavio akistatose buvo pasiekęs net 12-ikos pergalių seriją.

„Nets“ tuo pačiu nutraukė savo 8 pralaimėjimų seriją NBA lygoje.

Starto penkete žaidęs Jonas Valančiūnas buvo vienas rezultatyviausių aikštėje, bet užsidirbo techninę pražangą.

Jis per 26 minutes pelnė 24 taškus (10/15 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą ir nė karto nesuklydo.

Techninė pražanga J.Valančiūnui buvo skirta už tai, kad po dėjimo pakabojo ant lanko. Tai jau ketvirta tokia nuobauda JV šį sezoną.

„Mums reikėjo to, tikrai reikėjo. Buvo sunku, bet žinojome, kad turime tai pasiimti“, – kalbėjo 29 taškus šeimininkams pelnęs D'Angelo Russellas.

„Raptors“ lyderis Kawhi Leonardas likus 7 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos prametė pergalę atnešti galėjusį metimą, ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Nets“ per pirmąsias 40 pratęsimo sekundžių pelnė 4 taškus, bet vėliau strigo. Tačiau „Raptors“ tuo nepasinaudojo.

Per paskutinę minutę nė viena komanda nepelnė nė taško, ir tai buvo palanku vieno taško pranašumą turėjusiai „Nets“.

„Nets“: D'Angelo Russellas 29, Spenceris Dinwiddie 17, Jarrettas Allenas 12, Rondae Hollis-Jeffersonas ir Allenas Crabbe'as po 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 32, Jonas Valančiūnas 24, Pascalis Siakamas 16, Serge'as Ibaka ir Fredas VanVleetas po 8.

Domantas Sabonis penktadienio rungtynes praleido dėl ligos.