2020 01 08

J.Valančiūnas strigo „vilkų“ gynyboje, bet „grizliai“ pasiekė dar vieną pergalę

Jonas Valančiūnas šįkart buvo pritemdytas, bet pergalę iškovojusi jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (16-22) ekipa ir toliau aktyviai vaikosi pirmąjį Vakarų konferencijos aštuonetą. Šįkart „grizliai“ namuose 119:112 (27:32, 24:24, 31:28, 37:28) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (14-22) ir laimėjo jau trečią kartą iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas nugalėtojams per 22 minutes pelnė vos 4 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, du sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Lietuvio +/- rodiklis buvo prasčiausias komandoje – jam esant aikštėje, „Grizzlies“ nuo varžovų atsiliko 17 taškų skirtumu.

Nepaisant kuklų indėlį įnešusio lietuvio, „grizliai“ ketvirtajame kėlinyje ir be jo sugebėjo perlaužti rungtynių tėkmę.

Likus daugiau nei 8 minutėms „vilkai“ dar pirmavo 94:86, bet šeimininkai į tai atsakė atkarpa 20:6, po kurios jau „grizliai“ likus 3 su puse minutės turėjo pranašumą – 106:100.

Robertas Covingtonas likus vos daugiau nei minutei pelnė du taškus su pražanga ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (112:113), bet Ja Morantas pataikė dvitaškį, „grizliai“ apsigynė, o dar du taškus pelnęs Jarenas Jacksonas įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Timbervolves“ ekipoje šiose rungtynėse nežaidė ryškiausia klubo žvaigždė – vidurio puolėjas Karlas-Anthony Townsas.

16-ąjį kartą šiame sezone laimėję „Grizzlies“ išlaikė 9-ąją poziciją Vakaruose. Pergalių skaičiumi jie net lenkia 8-oje pozicijoje esančius „San Antonio Spurs“ (15-20), bet šie yra sužaidę net trimis rungtynės mažiau, tad jų pergalių ir pralaimėjimų procentas vis dar geresnis.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 28 (9/16 dvit.), Ja Morantas 25 (12/17 dvit., 7 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 21 (4/10 trit., 7 atk. kam.), Jae Crowderis 14 (8 atk. kam., 5 per. kam.).

„Timberwolves“: Jarrettas Culveris 24 (8/11 metimų), Jeffas Teague‘as 18 (5/10 dvit.), Robertas Covingtonas 17 (4/7 trit.), Andrew Wigginsas 15 (3/8 trit.), Gorgui Diengas 11 (1/6 trit.), Nazas Reidas 10.