2018 02 04

J.Valančiūnas vėl pataikė iš toli, „Raptors“ liko pergalių kely

Jonas Valančiūnas vėl pataikė tritaškį, o „Toronto Raptors“ (36-16) namuose 101:86 (25:24, 31:20, 20:30, 25:12) įveikė „Memphis Grizzlies“ (18-34) komandą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ laimėjo antrą kartą iš eilės ir pasiekė keturių pergalių namuose seriją.

24 minutes žaidęs J.Valančiūnas pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, kart1 suklydo ir dukart prasižengė.

Beje, 3 rezultatyvūs perdavimai – JV asmeninis rekordas.

Puikias rungtynes sužaidė Fredas VanVleetas, kuris ne tik pelnė 13 taškų, bet ir užfiksavo karjeros rekordus, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 8 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ laimėjo 14 rungtynių iš 18-ikos, kuriose šis krepšininkas pasiekė 10 pelnytų taškų ribą.

„Raptors“ laimėjo rungtynes nepaisant to, kad tritaškius metė prasčiausiai šį sezoną.

Per pirmus tris kėlinius tikslą pasiekė tik 3 tolimi „Raptors“ šūviai iš 26. Per paskutinį ketvirtį pridėjo 3 iš 9 ir susitikimą baigė su 17,1 proc. pataikymu (6/35) – žemiausiu šį sezoną.

„Raptors“: Delonas Wrightas 15, Fredas VanVleetas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir DeMaras DeRozanas po 13, Jonas Valančiūnas 12, Kyle'as Lowry 11.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 20, Andrew Harrisonas 16, Dillonas Brooksas 12, Jamychalis Greenas 11.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius