2018 10 20

Jono Valančiūno pergalės skonį apkartino ilgas laikas ant atsarginių suolo

„Toronto Raptors“ namuose 113:101 (18:25, 31:28, 33:26, 31:22) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą, tačiau rungtynės nesusiklostė Jonui Valančiūnui.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JV aikštėje praleido 14 minučių, o per jas spėjo pelnyti 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud. met.), atkovoti 5 kamuolius, 2 kartus suklysti ir 4 kartus prasižengti.

Pirmajame NBA sezono mače J.Valančiūnas žaidė 20 minučių.

Panašu, kad lietuvio minutes šįkart apkarpė ir greitos pražangos, ir gynyba prieš Alą Horfordą.

J.Valančiūnui būnant aikštėje, „Celtics“ pelnė 4 taškais daugiau nei „Raptors“.

Pagrindinis JV konkurentas dėl minučių Serge'as Ibaka žaidė net 34 minutes ir pelnė 21 tašką.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Kawhi Leonardas. Puolėjas per 36 minutes suvertė 31 tašką ir sugriebė 10 atšokusių kamuolių.

„Celtics“ gretose išsiskyrė Kyrie Irvingas, pelnęs 21 tašką ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Kitas rungtynes „Raptors“ žais šeštadienį prieš „Washington Wizards“.

„Raptors“: K.Leonardas 31 (10 atk. kam.), S.Ibaka 21, K.Lowry 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), D.Greenas 14.

„Celtics“: K.Irvingas 21, J.Tatumas 16 (9 atk. kam.), A.Horfordas (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir G.Haywardas (7 atk. kam.) po 14, J.Brownas 13.