2020 02 25

Juodas J.Valančiūno vakaras: per galvą skrendantis K.Leonardas ir sumindžioti „grizliai“

Jono Valančiūno vizitas Kalifornijoje buvo toks, kokį norėsis greitai pamiršti – „Memphis Grizzlies“ (28-29) net 97:124 (14:40, 23:26, 29:24, 31:34) krito prieš „Los Angeles Clippers“ (38-19).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Jau per pirmą kėlinį „Clippers“ šovė į priekį 40:14, o per didžiąją pertrauką pirmavo 66:37. Rungtynėse intriga net nebekvepėjo.

Tai buvo trečias kartas šiame sezone, kai „Clippers“ pelno 40 taškų per pirmas 12 minučių. Vienas iš tų kartų anksčiau taip pat buvo prieš „Grizzlies“.

J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/8 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 26 taškais mažiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį jis buvo antras blogiausias komandoje.

Maža to, per J.Valančiūną link krepšio pirmajame kėlinyje nuskrido Kawhi Leonardas.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė K.Leonardas, 22 taškus pridėjo Montrezlas Harrellas.

„Grizzlies“ komandoje su 16 taškų rezultatyviausias buvo Ja Morantas.

„Clippers“ šia pergale nutraukė kiek netikėtą trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Clippers“: K.Leonardas 25, M.Harrellas 22, M.Morrisas, J.Greenas ir L.Shametas po 13.

„Grizzlies“: J.Morantas 16, G.Diengas (10 atk. kam.) ir J.Jacksonas po 14.