2018 10 19

Karališkas LeBrono debiutas „Lakers“ – pirmus taškus rinko dėjimais

LeBronas Jamesas pradėjo naują kelionę „Los Angeles Lakers“ klube. Debiutinėse sezono rungtynėse NBA naujajame sezone krepšinio žvaigždė patyrė pralaimėjimą, bet buvo arti trigubo dublio.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Portlande vykusiose rungtynėse „Lakers“ kovojo iki galo, bet 119:128 (31:34, 32:31, 28:28, 28:35) turėjo pripažinti „Trail Blazers“ pranašumą.

Los Andželo ekipai tai buvo jokia naujiena – jie pralaimėjo jau šešioliktas iš eilės rungtynes „Trail Blazers“.

Prieš rungtynes krepšininkas priminė, kad tai tik pirmas žingsnis ilgoje kelionėje, tačiau tik atsidūręs ant parketo nejuokavo. Pirmi LeBrono taškai naujoje komandoje NBA buvo du dėjimai iš eilės, privertę gėrėtis visą varžovų areną.

„Lakers“ treneris Luke'as Waltonas kalbėjo, kad LeBrono minutės bus ribojamos, bet savo debiutinėse rungtynėse krepšininkas nesitaupė ir sužaidė 37 minutes.

Per jas L.Jamesas spėjo pelnyti 26 taškus, atkovoti 12 kamuolių ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus. Joshas Hartas pridėjo 20 taškų.

Portlando klubą į pergalę vedė Damianas Lillardas, surinkęs 28 taškus. 24 pridėjo lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas.

Likus žaisti aštuonias minutes, Lonzo Ballo tritaškis buvo sumažinęs skirtumą 100:101, tačiau tada šeimininkai spurtavo 18:6.

Los Andželo klubui didžiausią nerimą turėtų kelti tritaškiai. Jie prametė 15 pirmųjų tolimų metimų ir pirmą tritaškį pataikė tik trečiojo kėlinio pabaigoje.

„Trail Blazers“ pratęsė pergalingą seriją – laimėjo jau 18 iš eilės pirmųjų sezono rungtynių.

„Blazers“: D.Lillardas 28, N.Stauskas 24, C.McCollumas 21, J.Nurkičius 16, E.Turneris 13.

„Lakers“: L.Jamesas 26, J.Hartas 20, B.Ingramas 16, K.Kuzma 15, J.McGee ir R.Rondo po 13.