2021 06 19

Karštame mūšyje Atlantoje „76ers“ išplėšė lemiamas serijos rungtynes

Abiejų Rytų konferencijos pusfinalių nugalėtojai spręsis lemiamose septintose rungtynėse. Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku „Philadelphia 76ers“ svečiuose 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23) palaužė „Atlanta Hawks“ ir išlygino serijos rezultatą 3:3.
Sethas Curry prieš Danilo Gallinari
Sethas Curry prieš Danilo Gallinari / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Paskutinės ir lemiamos septintosios pusfinalio serijos rungtynės įvyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį (3 val. Lietuvos laiku).

Priminsime, kad jau artėjančią naktį į lemiamą mūšį stos kitos dvi Rytų konferencijos galiūnės „Brooklyn Nets“ ir „Milwaukee Bucks“.

Klysti nebegalėjusiems Doco Riverso vyrams dvikova Atlantoje prasidėjo ne pagal jų norimą scenarijų. Pirmojo ketvirčio viduryje jie atsiliko 12 taškų deficitu (8:20) ir nors skirtumą kiek pavyko aptirpdyti, pirmoje mačo dalyje „76ers“ nė karto taip ir nepirmavo.

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Trečią ketvirtį Filadelfijos klubas pradėjo keturiais tolimais metimais, iš kurių net tris įsmeigė Sethas Curry, o svečiai pradėjo tolti (68:57).

„Vanagai“ savų aistruolių akivaizdoje iš kovos nesitraukė, o dramatiškų šeštųjų rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis.

Po Danilo Gallinari ir neįtikėtino Trae Youngo tritaškių likus 2 min. ekipas skyrė minimumas (93:94), tačiau tuomet Atlantos ekipai krepšys tapo tarsi per siauras, o svečiai atsakė keturiais taškais be atsako.

„Hawks“ taškus pagaliau pelnė likus 20 sek., tačiau turėjo trijų taškų deficitą ir ėmėsi pražangų taktikos, kuri vaisių neatnešė – šaltakraujiškai jas realizavo Tobias Harrisas bei Tyrese'as Maxey.

Nugalėtojus į priekį vedė lyderių trejetas – T.Harrisas, S.Curry ir Joelis Embiidas – surinkę 70 iš 104 komandos taškų.

„Hawks“ ekipoje nesustabdomai žaidė T.Youngas, pelnęs net 34 taškus ir išskirstęs 12 rezultatyvių perdavimų.

Atlantos ekipa ketvirtajame kėlinyje neteko dešinį kelį susižeidusio Bogdano Bogdanovičiaus, kuris rungtynių tęsti negalėjo.

„Atlanta Hawks“: Trae Youngas 34 (12 rez. perd.), Kevinas Huerteris 17 (11 atk. kam.), Danilo Gallinari 16, Clintas Capela 14 (11 atk. kam.).

„Philadelphia 76ers“: Tobias Harrisas ir Sethas Curry (6/9 trit.) po 24, Joelis Embiidas 22 (13 atk. kam.), Tyrese'as Maxey 16 (7 atk. kam.).