2019 11 21

L.Dončičiaus fiesta pažymėta skaudžiausiu „Warriors“ pralaimėjimu nuo 1973-ųjų

Luka Dončičius vėl buvo nepakartojamas, o jo atstovaujamas „Dallas Maverics“ klubas tiesiog pasityčiojo iš „Golden State Warriors“ komandos, kurią pervažiavo net 142:94 (4:16, 30:22, 30:26, 38:30).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

„Mavs“ jaunasis slovėnas net 33 iš savo 35 taškų pelnė per pirmąją rungtynių pusę. Jam pritrūko vos taško, kad pagerintų pelnytų taškų per pusę rungtynių klubo rekordą, kurį yra pasiekęs Dirkas Nowitzkis 2009-siais.

L.Dončičius per pirmus du kėlinius pataikė 6 iš 7 tritaškių, 4 iš 4 dvitaškių ir 7 iš 8 baudų metimų.

Tačiau „Mavericks“ jaunuolį buvo nuspręsta pataupyti, todėl iš viso jis rungtyniavo vos 25 minutes, bet dar spėjo užfiksuoti ir trigubą dublį. Prie 35 taškų jis pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Jei jis būtų toliau žaidęs, jis tikriausiai būtų surinkęs 50 taškų“, – sakė komandos draugas Timas Hardaway'us.

„Aš matau statistiką, tačiau nežinau, ką pasakyti. Smagu apie tai skaityti. Aš tiesiog mėgaujuosi krepšiniu“, – kalbėjo pats L.Dončičius.

Paskutinį kartą tokį skaudų pralaimėjimą „Warriors“ ekipa buvo patyrusi dar 1973 metais.

„Reikia nuleisti tai į tualetą, – sakė treneris Steve'as Kerras, paklaustas, kaip komandai reikia sureaguoti į šį mačą. – Rimtai, reikia tiesiog eiti tolyn. Nieko nepasiimsi iš tokių rungtynių.“

„Mavericks“: L.Dončičius 35 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), T.Hardaway 20, J.Brunsonas 15, K.Porzingis 14 (10 atk. kam.).

„Warriors“: E.Paschallas 22, K.Bowmanas 16, A.Burksas, O.Spellmanas, M.Chrissas ir J.Poole'as po 11.