2017 04 11

LeBronas Jamesas praleis lemiamą dvikovą dėl pirmosios vietos konferencijoje

„Cleveland Cavaliers“ po pralaimėjimo praėjusią naktį nukrito į antrąją vietą Rytų konferencijoje, tačiau dar gali sugrįžti į viršūnę, jei trečiadienį nugalės „Toronto Raptors“, o „Boston Celtics“ pralaimės prieš „Milwaukee Bucks“. Tiesa, komandos lyderis LeBronas Jamesas šios situacijos nesureikšmina ir paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse greičiausiai nežais.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Komanda, kuri laimės pirmąją vietą Rytų konferencijoje, įgis namų aikštės pranašumą iki pat NBA superfinalo. „Cavaliers“ atsilieka vos viena pergale nuo „Celtics“, tačiau panašu, jog pačiam L.Jamesui nėra labai didelio skirtumo, kurią poziciją užimti.

„Cavaliers“ pirmoje vietoje buvo didžiąją dalį sezono, tačiau nuo „Visų žvaigždžių“ savaitgalio iškovojo vos 12 pergalių ir patyrė net 14 pralaimėjimų. Sekmadienį NBA čempionai patyrė istorinę nesėkmę, kai prarado net 26 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinuke prieš „Hawks“ ir galų gale buvo įveikti pratęsime.

Pirmadienį L.Jamesas ir Kyrie Irvingas nežaidė rungtynėse, kurias po pratęsimo „Cavaliers“ pralaimėjo „Heat“ 121:124.

NBA čempionai nuo „Visų žvaigždžių“ savaitgalio demonstruoja gynybą, kuri yra viena prasčiausių visoje lygoje, todėl keletas krepšinio apžvalgininkų jau pradėjo abejoti jų galimybėmis, kai atkrintamosiose prasidės svarbiausios dvikovos.

Kita vertus, „Cavaliers“ jau ne sykį nutildė visus kritikus ir iškovojo ne vieną įspūdingą pergalę praeityje.