2019 11 16

LeBrono Jameso pasirodymas – monstriškas dėjimas per žmogų ir lemiamos baudos

Vienas geriausių visų laikų NBA krepšininkų LeBronas Jamesas dar kartą iliustravo, kad bėgantys metai ir traukos dėsniai jam beveik negalioja. „Los Angeles Lakers“ žvaigždė rungtynių metu pasižymėjo ne tik įsimintinu dėjimu, bet ir pergalę išplėšusiais baudų metimais.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ (10-2) namuose 99:97 (20:30, 29:20, 25:21, 25:26) palaužė „Sacramento Kings“ (4-7), o rungtynių herojumi tapo LeBronas Jamesas.

Antrojo kėlinio pabaigoje puolėjas savo užnugaryje paliko Bogdaną Bogdanovičių ir aukštai pakilęs į viršų sugrūdo kamuolį per kelią jam pastojusį kitą serbą – Nemanją Bjelicą. Po tokio „plakato“ visas „Staples“ centras pakilo iš savo vietų ir pradėjo ošti.

Tiesa, silpnai sezoną pradėjusių „Kings“ krepšininkų šis epizodas nesugniuždė ir vieniems iš Vakarų konferencijos lyderių jie priešinosi visas 48 minutes.

Likus 22 sekundėms B.Bogdanovičius aštriu prasiveržimu supjaustė varžovų gynybą ir rezultatą išlygino (97:97), tačiau paskutinėje „Lakers“ atakoje L.Jamesas išprovokavo pražangą ir pataikė abu baudų metimus, nulėmusius jų pergalę.

Karalius buvo tikras savo klubo lyderis – pelnė 29 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Los Angeles Lakers“: LeBronas Jamesas 29, Anthony Davisas 17, Kentavious Caldwellas-Pope'as 16, Kyle'as Kuzma 13.

„Sacramento Kings“: Buddy Hieldas 21 (8 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 18, Richaunas Holmesas 17 (8 atk. kam.).

Kiti šeštadienio rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Detroit Pistons“ 109:106

„Orlando Magic“ – „San Antonio Spurs“ 111:109 (E.Fournier 26 tšk.).

„Houston Rockets“ – „Indiana Pacers“ 111:102

„Memphis Grizzlies“ – „Utah Jazz“ 107:106

„Washington Wizards“ – „Minnesota Timberwolves“ 137:116 (B.Bealas 44 tšk., 10 rez. perd.; K.Townsas 36 tšk.).

„Oklahoma City Thunder“ – „Philadelphia 76ers“ 127:119 (J.Embiidas 31 tšk., 12 atk. kam.)

„Golden State Warriors“ – „Boston Celtics“ 100:105.