Publikuota: 2018 lapkričio 13d. 07:49 , atnaujinta: 2018 lapkričio 13d. 08:14

NBA naktis: „vėjų mieste“ savęs neatradęs L.Dončičius ir niuksas čempionams

Luka Dončičius
„Scanpix“ nuotr. / Luka Dončičius

Luka Dončičius šiąnakt už Atlanto nežibėjo, tačiau „Dallas Mavericks“ šventė pergalę, o kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Kalifornijoje, kur „Los Angeles Clippers“ parklupdė NBA čempionus.

„Mavericks“ (5-8) išvykoje 103:98 (25:20, 31:29, 22:26, 25:23) nugalėjo „Chicago Bulls“ (4-10).

Kol kas geriausius rodiklius iš NBA naujokų fiksuojantis L.Dončičius, veikiausiai, šį vakarą norės pamiršti, mat pataikė tik 3 metimus iš 12.

Slovėnas pelnė 11 taškų (2/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Tačiau į priekį Dalaso komandą patempė sezono rezultatyvumo rekordą pažymėjęs Harrisonas Barnesas, pelnęs 23 taškus.

Paaiškėjo, kad „Bulls“ suomis Lauri Markkanenas negalės rungtyniauti ilgiau nei buvo planuota dėl alkūnės traumos, patirtos dar prieš sezoną.

„Bulls“: Z.LaVine'as 26, J.Parkeris 16, J.Holiday 14.

„Mavericks“: H.Barnesas 23, J.J.Barea 14, L.Dončičius, D.Smithas ir D.Powellas po 11.

Kitose rungtynėse „Clippers“ (8-5) namuose 121:116 (34:30, 30:31, 26:20, 16:25, 15:10) palaužė „Golden State Warriors“ (11-3) ekipą.

Į pergalę Los Andželo klubą vedė Lou Williamsas, surinkęs 25 taškus. 23 taškus ir 8 atkovotus kamuolius pridėjo Montrezlas Harrellas.

„Warriors“ gretose su 33 taškais rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas. Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

5 tritaškius iš 16 pataikęs Klay Thompsonas surinko 31 tašką.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes, „Clippers“ dar pirmavo dviženkliu skirtumu (106:95), bet NBA čempionai sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pratęsimą.

Lygus rezultatas buvo iki pratęsimo pabaigos likus žaisti minutę, bet tada 5 taškus „Clippers“ pelnė be atsako ir laimėjo rungtynes.

„Clippers“: L.Williamsas 25, M.Harrellas 23, S.Gilgeous-Alexanderis 18, T.Harrisas 17 (8 atk. kam.).

„Warriors“: K.Durantas 33 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), K.Thompsonas 31 (13/31 met.), A.Iguodala 14.