2017 05 09

Lygių skirtumas: „Warriors“ vyrukai pasišvilpaudami žengė į konferencijos finalą

NBA vicečempionai „Golden State Warriors“ atkrintamosiose ir toliau šluoja vieną varžovą po kito. Steve'o Kerro auklėtiniai laimėjo aštuntą dvikovą paeiliui ir tiesiausiu keliu pateko į Vakarų konferencijos finalą. Ketvirtose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 121:95 (39:17, 21:35, 33:27, 28:16) buvo sudaužytas „Utah Jazz“, ir serija iki keturių pergalių laimėta 4-0.
Gordonas Haywardas
Gordonas Haywardas / „Scanpix“ nuotr.

Kad „Warriors“ pasirengę „sausai“ laimėti ir dar vieną seriją, puikiai parodė jau rungtynių pradžia. Kur kas geriau už savo priešininkus mačą pradėję NBA vicečempionai šovė į priekį 24:7, o po pirmojo kėlinio turėjo dar didesnį pranašumą 39:17.

Tiesa, Gordono Haywardo inicijuotas spurtas 14:0 antrajame kėlinyje dar buvo grąžinęs intrigą, bet pasivyti savo priešininkų šeimininkai neįstengė.

Trečiajame kėlinyje „Jazz“ buvo priartėjusi iki šešių taškų (60:66), tačiau „Warriors“ dar arčiau priešininkų neprisileido ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Įdomu, jog net trijuose iš keturių serijos mačų „Jazz“ taip nė karto ir nepirmavo.

Vakarų konferencijos finale „Warriors“ krepšininkų lauks „Houston Rockets“ arba „San Antonio Spurs“. Kol kas šios poros serijoje rezultatas yra lygus – 2-2.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 25, Shelvinas Mackas 18, Dante Exumas 15, Rudy Gobertas 12 (13 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay Thompsonas 21, Kevinas Durantas 18, Draymondas Greenas 17 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), JaVale'as McGee 12.