2017 01 08

Mindaugas Kuzminskas buvo vienas rezultatyviausių, tačiau „Knicks“ ir vėl pralaimėjo

Pakilęs nuo suolo Mindaugas Kuzminskas Indianoje pelnė 13 taškų, tačiau to nepakako, kad jo „New York Knicks“ (17-20) iškovotų pergalę prieš „Indiana Pacers“ (20-18). Lietuvio klubas šeimininkams pralaimėjo 109:123 (29:33, 14:29, 27:34, 39:27).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Kuzminskas aikštėje pasirodė antrojo kėlinuko pradžioje, o tuomet „Knicks“ jau turėjo 14 taškų deficitą. Tačiau dvi su puse minutės sužaidęs lietuvis iki didžiosios pertraukos pasižymėti nespėjo bei savo statistinį protokolą papildė pražanga bei klaida.

Visus savo taškus M.Kuzminskas susirinko ketvirtajame kėlinuke. Lietuvis aikštėje pasirodė jau nuo pat pradžių ir žaidė visas 12 minučių. „Knicks“ tuo metu atsiliko jau 26 taškų skirtumu, tačiau Niujorko komandai pavyko šį skirtumą sumažinti.

Krepšininkas iš Lietuvos pirmąjį savo tolimą metimą prametė, tačiau savo taškų sąskaitą atidarė jau po kelių minučių prie baudų metimų linijos. Vėliau M.Kuzminskas dar kelis kartus prametė iš toli, tačiau varžovų gynybą sugebėdavo įveikti būdamas arčiau krepšio.

M.Kuzminskas šiose rungtynėse per 15 minučių iš viso spėjo išmesti 8 metimus, iš kurių pataikė 5 ir pelnė 13 taškų (1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 1 klaidą ir 3 kartus prasižengė.

„Knicks“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Brandonas Jenningsas bei Carmelo Anthony, kurie pelnė po 17 taškų, o latvis Kristapas Porzingis pridėjo 16.

Tuo tarpu „Pacers“ į pergalę vedė po 19 sumetę Paulas George'as ir Jeffas Teague bei arti dvigubo dublio (16 ir 9 atk. kam.) buvęs Thaddeus Youngas.

„Knicks“ pralaimėjo septintąjį kartą per aštuonerias rungtynes ir Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą. „Pacers“ ekipa jau iškovojo savo dvidešimtąją pergalę ir žengia šeštoje pozicijoje.

„Knicks“: C.Anthony ir B.Jenningsas po 17, K.Porzingis 16, D.Rose'as 14, M.Kuzminskas 13.

„Pacers“: P.George'as ir J.Teague'as po 19, T.Youngas 16, C.J.Milesas 15, A.Jeffersonas 14.