2017 04 07

Mindaugas Kuzminskas žaidė drąsiai, o „Knicks“ iki pergalės trūko nedaug

„New York Knicks“ (30-49) krepšininkai savo aikštėje eilinį kartą nusileido vieniems Rytų konferencijos lyderių, „Washington Wizards“ (48-31) krepšininkams – 103:106 (27:33, 24:26, 24:23, 28:26). Tai buvo dvyliktoji Niujorko ekipos nesėkmė per pastarąsias 13 tarpusavio rungtynių.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po šio pergalės JAV sostinės komanda Rytų konferencijoje pasivijo „Toronto Raptors“ vyrus – šios dvi komandos varžosi dėl trečiosios konferencijos pozicijos.

„Knicks“ sėkmingai pradėjo rungtynes, tačiau netrukus „Wizards“ surengė spurtą 13:0 ir nuo tos akimirkos buvo priekyje visą susitikimą. Likus žaisti beveik tris minutes iki mačo pabaigos „Knicks“ pavyko išlyginti rezultatą (97:97), tačiau lemiamu tapo Bradley Bealo metimas.

Likus 45 sek. iki mačo pabaigos snaiperis smeigė tritaškį, o Carmelo Anthony bandymas atsakyti tuo pačiu ir išplėšti pratęsimą nebuvo sėkmingas.

Mindaugas Kuzminskas šeimininkų gretose gavo 17 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (4/8 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą suklydo.

Lietuvis kalendoriniais 2017 metais tik 7 kartus per rungtynes atliko daugiau nei 10 metimų iš žaidimo. Sausį jis tai atliko penkeriose rungtynėse, o vasarį ir kovą – tik po kartą.

„Knicks“ šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Derricko Rose'o ir Kristapo Porzingio. „Wizards“ gretose pirmą kartą į „Madison Square Garden“ areną sugrįžo Brandonas Jenningsas, vasarį atleistas iš Niujorko klubo. Jis pelnė 4 taškus.

„Knicks“: C.Anthony 23 (7/19 metim., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), J.Holiday'us 16, W.Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), R.Bakeris 12, C.Lee 11, S.Vujačičius 10.

„Wizards“: B.Bealas 25 (4/9 trit.), J.Wallas 24 (4/5 trit., 8 rez. perd.), M.Gortatas 16 (7/7 dvit.), K.Oubre 13.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?