2021 01 01

Naujametę naktį – D.Sabonio tritaškiais nuspalvintas fejerverkas

Tuo metu, kai lietuviai šaudė naujametinius fejerverkus, geriausias Lietuvos krepšininkas Domantas Sabonis liejo prakaitą NBA aikštelėje. Šventinės nuotaikos nesubjuro – lietuvio vedamas „Indiana Pacers“ (4-1) klubas savoje „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje 119:99 (32:21, 25:30, 31:17, 31:31) pranoko „Cleveland Cavaliers“ (3-2).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Domas šiame mače drąsiai atakavo iš toli ir pataikė abu mestus tritaškius, o iš viso per 37 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei du kartus prasižengė.

D.Sabonis buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose, o jo +/ – rodiklis – 25.

Šeimininkai pakiliai pradėjo akistatą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (32:21).

Iniciatyvą „Pacers“ išsaugojo ir antrajame kėlinyje, kuriame turėjo 13 taškų pranašumą, o įpusėjus dvikovai pirmavo 57:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Indianapolio komanda pirmavo rekordine 22 taškų persvara ir nors vėliau vadžias atleido, paskutinėmis minutėmis intriga nepakvipo.

Šį sezoną abi Rytų konferencijos ekipos pradėjo vienodu tempu ir iki ketvirtadienio akistatos turėjo vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį – 3-1.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25, Dougas McDermottas 18, Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 14, Aaronas Holiday 12.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Darius Garlandas 21, Andre Drummondas 11, Larry Nance 10.