2018 10 13

NBA arenose – „Lakers“ pergalė prieš „Warriors“ ir graiko G.Antetokounmpo šou

NBA ikisezoninėse rungtynėse „Los Angeles Lakers“ rezultatu 119:105 (29:38, 25:29, 32:16, 33:22) įveikė čempionę „Golden State Warriors“ ekipą, nors ir žaidė be lyderio LeBrono Jameso.
Svetislavas Michailiukas
Svetislavas Michailiukas / „Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ ekipai Svetislavas Michailiukas pelnė 22, Kyle'as Kuzma – 19, Jonathanas Williamsas ir JaVale McGee – po 14 taškų.

„Warriors“ gretose išsiskyrė Klay'us Thompsonas (21), Shaunas Livingstonas (20), Stephenas Curry ir Damianas Jonesas (po 16).

Rungtynes kiek paįvairino abejotini „Lakers“ veteranų Michaelo Beasley ir Lance'o Stephensono pašalinimai iš aikštės.

Abu buvo išvaryti dėl emocijų nevaldymo, nors tokie teisėjų sprendimai sukėlė ir pačių „prasikaltėlių“, ir atsarginių žaidėjų šypsenas.

Graikas Giannis Antetokounmpo vos per žaidimo 25 minutes atliko trigubą dublį, o „Milwaukee Bucks“ rezultatu 143:121 (47:27, 41:26, 32:30, 27:38) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ klubą.

G.Antetokounmpo pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Minesotai Tajus Gibsonas pelnė 21 tašką.

Beje, „Bucks“ šiame mače pataikė net 25 tritaškius iš 48.

„Dallas Mavericks“ kontrolinių rungtynių ciklą užbaigė pralaimėjimu „Charlotte Hornets“ ekipai – 118:123 (35:29, 18:29, 33:24, 32:41), nors komandos naujokas Luka Dončičius sužaidė rezultatyviausias rungtynes pasirengimo sezonui etape.

Slovėnas per 31 minutę pelnė 18 taškų bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Per ketverias kontrolines rungtynes L.Dončičius vidutiniškai rinko po 15,0 taškų.

DeAndre Jordanas „Mavericks“ komandai taip pat surinko 18 taškų. Nugalėtojams Devonte Grahamas pelnė 15 taškų.