2019 11 21

NBA arenose – pirmas karjeroje B.Simmonso tritaškis ir pergalingas N.Jokičiaus pasirodymas

Tai įvyko. Po daugiau nei dviejų sezonų NBA „Philadelphia 76ers“ žvaigždė Benas Simmonsas pataikė tritaškį.
Benas Simmonsas
Benas Simmonsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Smagu, kai atsiperka sunkus vasarą įdėtas darbas“, – sakė B.Simmonsas po „76ers“ pergalės 109:104 prieš „New York Knicks“.

Momentas, kurio taip laukė sirgaliai, įvyko pirmojo kėlinio devintąją minutę, kai B.Simmonsas gavo perdavimą iš Furkano Korkmazo aikštės krašte ir sviedė taikliai.

Nors aistruoliai šėlo, pats australas ramus bėgo į kitą aikštės pusę.

„76ers“ treneris Brettas Brownas džiaugėsi auklėtinio pažanga: „Gal kiti žmonės net labiau džiaugiasi nei aš. Kaip tai gali būti blogas dalykas? Beje, tai, nuoširdžiai sakau, buvo pirmas geras tritaškis, kurį jis išmetė. Anksčiau jis mėtydavo kėlinių pabaigose ir panašiai.“

„76ers“: J.Embiidas 23 (12 atk. kam.), B.Simmonsas 18 (7 atk. kam., 13 rez. perd.), T.Harrisas 14, M.Scottas 12, J.Ennisas 11.

„Knicks“: M.Morrisas 22 (13 atk. kam.), J.Randle'as ir F.Ntilikina po 17, D.Smithas 13.

Kitose rungtynėse Nikola Jokičiaus vedamas „Denver Nuggets“ klubas 105:95 (27:22, 27:29, 28:22, 23:22) nugalėjo „Houston Rockets“.

Serbas pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Nuggets“ išbandė daug įvairių gynybos schemų prieš Jamesą Hardeną, kuris galiausiai užbaigė rungtynes su 27 taškais.

Denverio komanda laimėjo visas 7 rungtynes šį sezoną, kai išlaikė varžovus su mažiau nei 100 pelnytų taškų.

„Nuggets“: N.Jokičius 27 (12 atk. kam.), W.Bartonas 15, P.Millsapas 11, J.Murray (9 atk. kam.) ir G.Harrisas po 10.

„Rockets“: J.Hardenas 27, R.Westbrookas 25, C.Capela 12 (21 atk. kam.).