-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 02 15 /08:06

NBA: Filadelfijoje – pavydėtinas Marco Belinelli debiutas

Marco Belinelli nuostabiai debiutavo savo naujoje komandoje, o „Philadelphia 76ers“ (30-25) 104:102 (20:29, 19:33, 33:19, 31:21) laimėjo nepaprastai dramatišką trilerį namuose prieš „Miami Heat“ (30-28).
Marco Belinelli
Marco Belinelli / „Scanpix“ nuotr.

Filadelfijos ekipai šiose rungtynėse nepadėjo komandos lyderis Joelis Embiidas, todėl jų šansai buvo vertinami kur kas prasčiau nei varžovų.

Rungtynių pirma pusė tai tik patvirtino. Majamio ekipa vienu metu buvo įgijusi net 23 taškų pranašumą ir ramiai diktavo rungtynių tempą.

Visgi tik iki ketvirto kėlinio. Tuomet Filadelfijos ekipa pradėjo artėti, surengė spurtą 29:13 ir staiga grąžino intrigą – 82:86.

Prie šio šeimininkų renesanso labiausiai prisidėjo komandos naujokas Marco Belinelli. Būtent italas pataikė tris tritaškius iš eilės ir leido „76ers“ įkvėpti gryno oro.

Savo pirmas rungtynes Filadelfijoje snaiperis pradėjo ant suolo, bet surinko net 17 taškų. Jam tai yra jau devintasis NBA klubas.

Įkvėpti M.Belinelli, šeimininkai savojo šanso jau nepaleido, geriau sužaidė rungtynių pabaigą ir nugalėjo.

Paskutinėmis sekundėmis Dwyane'as Wade'as dar galėjo išplėšti pergalę Floridos komandai, bet paskutinis jo tritaškis skriejo pro šalį.

„76ers“ pastaruoju metu tapo sunkiai sustabdoma jėga ir laimėjo jau penktą dvikovą iš eilės bei Rytuose užima septintą vietą, kuri leistų komandai pratęsti sezoną atkrintamosiose varžybose.

„76ers“: Dario Šaričius 19 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas 18 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Marco Belinelli 17, J.J.Redickas 14 (7 atk. kam.), Richaunas Holmesas 11 (9 atk. kam.).

„Heat“: Jamesas Johnsonas 22, Goranas Dragičius 18, Hassanas Whiteside'as 16 (10 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 12.