2016 04 09

NBA: Hjustono herojus J.Crawfordas ir T.Duncano rezultatyviausios rungtynės

Šeštadienį vykusiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse dramatišką pergalę išplėšė „Los Angeles Clippers“ (52-28) krepšinininkai. Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję Doco Riverso auklėtiniai po pratęsimo ir šūvio paskutinę sekundę 102:99 nugalėjo dėl atkrintamųjų plušančią „Utah Jazz“ (39-40) ekipą.
Jamalas Crawfordas
Jamalas Crawfordas / „Scanpix“ nuotr.

Nuostabus J.Crawfordo tritaškis padidino ir „Houston Rockets“ klubo su Donatu Motiejūnu viltis patekti į atkrintamąsias. Šiuo metu „Jazz“ ekipa Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą, tačiau už „raketa“ turi tik viena pergale daugiau.

„Clippers“ ekipa konferencijoje užima ketvirtą vietą ir yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose.

Jau per pirmas keturias minutes 10 taškų pranašumą (14:4) susikrovęs Los Andželo klubas staiga įklimpo į nesėkmių liūną ir visą antrą ketvirtį atsilikinėjo. Vis dėlto trečiame kėlinuke susigriebę ir per pirmas šešias minutes penkis tritaškius paleidę „Clippers“ krepšininkai vėl atgavo dešimties taškų pranašumą – 68:58.

Rezultatui esant 79:85, Jutos ekipa pati surengė spurtą 13:0 ir likus kiek daugiau nei keturioms minutėms iki paskutinio ketvirčio pabaigos priekin metėsi 92:85. Vis dėlto D.Riverso auklėtiniams pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą ir nužygiuoti į pratęsimą.

Jame kova klostėsi taškas į tašką, o pabaigoje „Clippers“ pergalę nulėmė jau minėtas puikus J.Crawfordo tritaškis.

Nuo skaudžios nesėkmės „Utah Jazz“ komandos neišgelbejo ir puikiai žaidęs Gordonas Haywardas. Puolėjas per 46 aikštėje praleistas minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, „Jazz“ lyderio pasirodymą kiek apkartino 7 prarasti kamuoliai.

„Utah Jazz“: G.Haywardas 24, R.Hoodas (5 atk. kam.) 13, D.Favorsas (11 atk. kam., 4 blk.) 11.

„Los Angeles Clippers“: J.Crawfordas 30, C.Aldrichas (18 atk. kam.) 21, J.Greenas (4 atk. kam.) 18.

Šeštadienį nesėkmę patyrė ir „San Antonio Spurs“ (65-14) ekipa, 98:102 nusileidusi „Denver Nuggets“ (33-47) klubui.

Teksaso komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausias rungtynes šiame sezone sužaidęs Timas Duncanas. Vidurio puolėjas dvikovoje pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

Beje, T.Duncanui tai buvo 1391-osios rungtynės NBA. Pagal šį rodiklį 39-erių veteranas pasivijo septintoje vietoje daugiausiai rungtynių sužaidusių krepšininkų sąraše užimantį Jasoną Kiddą.

„Spurs“ ekipai šiąnakt nepadėjo lyderiai Tony Parkeris, Manu Ginobillis, LeMarcuas Aldridge’as ir Kawhi Leonardas.

Visos dvikovos metu nuolat keitėsi pirmaujančios komandos, tačiau lemiamojo ketvirčio pabaigoje rezultatui esant 92:96 „Nuggets“ ekipai paskutinę atkarpą pavyko laimėti 10:2.

„Nuggets“: J.Nurkičius (9 atk. kam.) 21, E.Mudiay (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 20, J.Sampsonas (4 atk. kam.) 16.
„Spurs“: T.Duncanas 21, D.Westas (7 atk. kam.) 17, K.Martinas (6 atk. kam.) 17.