2018 04 20

NBA: Kevino Duranto kirtis gedintiems „Spurs“ ir Joelio Embiido sugrįžimas

NBA atkrintamųjų serijoje „Golden State Warriors“ krepšininkai 110:97 (26:23, 26:23, 32:26, 26:25) nugalėjo „San Antonio Spurs“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kevinas Durantas buvo pagrindinis pergalės kalvis – jis pelnė 26 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, krepšininkas išgąsdino rungtynių pabaigoje, kai patyrė traumą. Tačiau pats pasiekė suolelį ir vėliau žaidė.

„Spurs“ šiuo metu gedi mirusios trenerio Greggo Popovichiaus žmonos Erin. Strategas praleido šias rungtynes, jį pavadavo italas Ettore Messina.

„Spurs“ nusprendė nerodyti palaikomojo vaizdo įrašo ar surengti minutės pertraukėlės, nes norėjo, kad žaidėjai jaustųsi įprastai. Tačiau įtampa išliko.

Manu Ginobolis ir Tony Parkeris prisipažino, kad po sukrėtusios mirties sunku galvoti apie krepšinį ir jie norėtų palaikyti trenerį.

Tiesa, T.Parkeris per 17 minučių pelnė 16 taškų ir buvo vienas rezultatyviausių komandoje.

Sekmadienį San Antonijuje „Warriors“ gali uždaryti šią seriją.

Tikimasi, kad Stephenas Curry galės žaisti antrajame atkrintamųjų etape.

„Warriors“: K.Durantas 26, K.Thompsonas 19, S.Livingstonas 16, Q.Cookas 12, D.Greenas ir A.Iguodala po 10.

„Spurs“: L.Aldridge'as 18, T.Parkeris 16, P.Millsas 14, R.Gay 11.

„New Orleans Pelicans“ klubas 119:102 (36:20, 28:25, 27:25, 28:32) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ ir taip pat pirmauja 3:0.

Šįkart dominavo Nikola Mirotičius, kuris pasiekė atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą – pelnė 30 taškų, atkovojo 8 kamuolius, perėmė tris kamuolius ir atliko bloką.

Anthony Davis pelnė 28 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Dar vieną pergalę iškovojusi „Pelicans“ ekipa gali patekti į antrąjį atkrintamųjų ratą pirmą kartą nuo 2008 metų.

„Pelicans“: N.Mirotičius 30, A.Davis 28, R.Rondo ir J.Holiday po 16.

„Blazers“: C.McCollumas 22, A.Aminu 21, D.Lillardas 20.

„Philadelphia 76ers“ komanda 128:108 (37:33, 26:31, 33:30, 32:14) nugalėjo „Miami Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 2:1.

Joelis Embiidas įspūdingai debiutavo atkrintamosiose. Krepšininkas, grįžęs po 10 rungtynių pertraukos dėl traumos, pelnė 23 taškus ir atvedė ekipą į pergalę.

Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį vyks Majamyje.

„76ers“: J.Embiidas 23, M.Belinelli ir D.Šaričius po 21, B.Simmonsas 19, R.Covingtonas 11, J.Redickas 10.

„Heat“: G.Dragičius 23, J.Winslow 19, J.Richardsonas 14, J.Johnsonas 12, T.Johnsonas 10.