2018 01 11

NBA naktis: K.Durantas rašė istoriją, bet šou kūrė siautėjęs L.Williamsas

Nors naktį iš trečiadienio NBA čempionate buvo sužaistos net 12 rungtynių, prožektorių šviesos krypo į „Golden State Warriors“ ir „Los Angeles Clippers“ rungtynes.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

NBA čempionai patyrė nesėkmę 106:125 (35:32, 27:26, 28:39, 16:28), bet tai buvo istorinis mačas vienam iš komandos lyderių Kevinui Durantui.

Jis pasiekė 20 000 pelnytų taškų ribą. Tai įvyko iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes.

K.Durantas tapo antru jauniausiu žaidėju, užfiksavusiu tokį pasiekimą. „Warriors“ lyderis nusileido tik LeBronui Jamesui.

Tam, kad jau šiąnakt džiaugtųsi pasiekimu, K.Durantui reikėjo pelnyti 25 taškus. Tiek jis sumetė vos per 16 žaidimo minučių.

Po to, kai puolėjas pasiekė 20 000 taškų ribą, arena plojo atsistojusi, tačiau pats žaidėjas didelių emocijų nerodė.

20 000 taškų iki sulaukiant 30-ies metų amžiaus pelnė tik minėti K.Durantas ir L.Jamesas bei Kobe Bryantas, Wiltas Chamberlainas ir Michaelas Jordanas.

Šiame sezone K.Durantas vidutiniškai renka po 25,9 taško, 7,1 atkovoto kamuolio ir 5,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Pralaimėtose rungtynėse prieš „Clippers“ K.Durantas iš viso pelnė net 40 taškų.

Nugalėtojus ištempė įspūdingą pasirodymą surengęs Lou Williamsas, kuris suvertė net 50 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: K.Durantas 40, Z.Pachulia 12, A.Iguodala 9, S.Livingstonas 8.

„Clippers“: L.Williamsas 50 (7 rez. perd.), T.Wallace'as 22 (6 atk. kam.), M.Harrellas 14 (7 atk. kam.), C.J.Williamsas 12, D.Jordanas 10 (12 atk. kam.).