Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 18:45

NBA planas – klubams gresia 10 mln. baudos

Kevinas Durantas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kevinas Durantas

ESPN praneša, kad NBA rengiasi didinti baudas už nesankcionuotą žaidėjų viliojimą. Dokumentai rodo, kad finansinė bauda už tai pasieks 10 mln. JAV dolerių ribą.

NBA išplatino planuojamų pokyčių projektą visiems lygos klubams ir aiškino, kad baudos didės, nes komandos laužo susitarimus „labai dažnai“.

Lyga argumentuoja, kad baudos turi didėti, nes NBA pajamos didėjo 600 proc., o klubų vertė 1100 proc. nuo 1996 metų, kai buvo nustatytos finansinės sankcijos.

Lygos vadovų taryba taip pat nori uždrausti žaidėjams vilioti žaidėjus, kurie turi galiojančios kontraktus ir sukurti sistemą, pagal kurią anonimai galėtų pranešti apie pažeidimus klubuose.

NBA taip pat norėtų per metus atsitiktine tvarka tikrinti penkis klubus, kuriuos būtų atliktas auditas.

Už žaidėjų viliojimą nuo šiol gali grėsti 10 mln. JAV dolerių bausmė. Tai būtų dvigubai daugiau nei iki šiol. Jeigu komanda sudaro nelegalų susitarimą su žaidėju, jai gresia 6 mln. bauda, o pačiam žaidėjui – 250 tūkst.

NBA taisyklės numato, kad žaidėjai negali derėtis su klubais iki liepos 30 dienos, tačiau praktikoje krepšininkai labai dažnai anksčiau susitaria su komandomis.

Pavyzdžiui, šiais metais per pirmas 90 laisvųjų agentų rinkos minučių buvo sudaryta kontraktų už 1,4 milijardo JAV dolerių.

Temos: 1 NBA

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek