2019 10 12

NBA: Zionas Williamsonas vėl buvo nuostabus, Ignas Brazdeikis taškų nepelnė

Pirmasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas ir toliau nepaiso autoritetų, o krepšininko vedama „New Orleans Pelicans“ dramatiškai iškovojo dar vieną pergalę pasirengimo naujam NBA sezonui cikle.
Zionas Williamsonas
Zionas Williamsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šįkart „pelikanai“ metė iššūkį vieniems iš Vakarų konferencijos favoritų – „Utah Jazz“ krepšininkams. Rungtynės baigėsi rezultatu 128:127 (34:35, 25:32, 30:33, 39:27).

Tiesa, dar trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo net 100:86, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis Franko Jacksono pataikytas tritaškis užvedė komandos draugus, kurie ketvirtajame ketvirtyje pelnė net 39 taškus ir įsirašė jau trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Dar vieną beveik tobulą pasirodymą surengė „Pelicans“ klubo jaunuolis Zionas Williamsonas. Puolėjas per 23 minutes pelnė net 26 taškus, eilinį sykį aukštu procentu atakavo krepšį (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.) ir dar spėjo sugriebti 5 atšokusius kamuolius.

Beje, daugelyje situacijų 201 cm ūgio amerikietis nepabūgo geriausiai besiginančio NBA krepšininko prancūzo Rudy Gobert'o.

Pirmajam šių metų šaukimui puikiai talkino iš „Los Angeles Lakers“ mainų būdu vasarą persikėlę Brandonas Ingramas (18 tšk., 6 atk. kam.) ir Lonzo Ballas (15 tšk.).

„Jazz“ gretose 20 taškų pelnė Jeffas Greenas, 16 – Royce'as O'Nealas.

Dar solidesnį ir produktyvesnį pasirodymą Dalase surengė praėjusio NBA reguliariojo sezono MVP Giannis Antetokounmpo. Graikas žaidė viso labo 23 minutes, tačiau per jas spėjo pasižymėti net 34 taškais (13/20 met.), 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Giannio vedama „Milwaukee Bucks“ išvykoje 118:111 (31:24, 30:31, 38:27, 19:29) nugalėjo „Dallas Mavericks“.

Kitoje barikadų pusėje Luka Dončičius pelnė 27 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Šią naktį pirmą kartą ant parketo ikisezoninėse rungtynėse pasirodė „New York Knicks“ atstovaujantis Ignas Brazdeikis. Tiesa, krepšininkas rungtyniavo nepilnas 7 minutes, per kurias prametė abu tritaškius.

„Knicks“ namuose 99:115 nepasipriešino „Washington Wizards“ klubui, kuriam 21 tašką surinko Bradley Bealas.

Trečiasis naujokų biržos šaukimas RJ Barrettas šiame mače pelnė 15 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.