2020 02 27

Nesulaikomas K.Porzingio ir L.Dončičiaus duetas parbloškė „Spurs“ ekipą

Europietiškas „Dallas Mavericks“ (36-23) duetas, kurį sudaro latvis Kristapas Porzingis ir slovėnas Luka Dončičius, išvykoje 109:103 (36:20, 23:29, 29:28, 21:26) palaužė „San Antonio Spurs“ ekipą (24-33).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius pelnė 26 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių, o K.Porzingis finišavo su 28 taškais ir 12 atkovotų kamuolių.

Tai buvo jau 13-asis L.Dončičiaus trigubas dublis šį sezoną.

„Mavs“ susidūrė su nemenkomis problemomis ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai per pirmas šešias minutes pelnė tik 1 tašką.

DeMaras DeRozanas pralaimėjusiems pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes, Trey Lyle'o tritaškis išvedė „Spurs“ į priekį 90:89 – pirmą kartą nuo susitikimo starto.

Tačiau tuomet Dalaso komanda susigriebė ir likusią kėlinio dalį laimėjo 18:7.

„Spurs“ pralaimėjo 7 iš paskutinių savo 9 rungtynių.

Paskutinį kartą „Mavs“ komanda San Antonijuje pergalę buvo šventusi dar 2017-ųjų sausį

„Spurs“: D.DeRozanas 27 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), M.Belinelli 14, L.Walkeris 12.

„Mavericks“: K.Porzingis 28 (12 atk. kam.), L.Dončičius 26 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), T.Hardaway 17, D.Finney-Smithas 14.