2019 03 25

Nesustabdomas kroatas kartu su Domantu Saboniu sutraiškė trijų lietuvių klubą

Bojanas Bogdanovičius ir Domantas Sabonis pajudino „Denver Nuggets“ ir visus tris šio klubo lietuvius iš Vakarų konferencijos viršūnės. Kroato ir lietuvio duetas drauge pelnė pusšimtį taškų, o „Indiana Pacers“ sekmadienį namie nušlavė Denverio komandą 36 taškų skirtumu.
„Indiana Pacers“ ir „Denver Nuggets“ rungtynių akimirka.
„Indiana Pacers“ ir „Denver Nuggets“ rungtynių akimirka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

B.Bogdanovičius jau per pirmą kėlinį pelnė 21 tašką, iki pertraukos – 26, leidęs Indianapolio komandai nepasigesti traumuoto klubo lyderio Viktoro Oladipo.

Šį sezoną rezultatyviausiai karjeroje rungtyniaujantis, po 17,7 taško per NBA rungtynes renkantis 29 metų dvimetrinis kroatas tapo neįmenama mįsle Denverio žaidėjams.

Iš viso B.Bogdanovičius surinko 35 taškus, per 26 minutes pataikęs net 13 metimų iš 16 (iš jų 5/6 tritaškiai).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Indiana Pacers“ ir „Denver Nuggets“ rungtynių akimirka.

„Indiana Pacers“ (44-29) sutriuškino Denverio komandą 124:88 (27:23, 35:23, 30:21, 32:21).

Tarsi nujausdamas kažką gera Domantas Sabonis su komandos draugais linksmai pasitiko rungtynes.

Į žaidimą lietuvis įsitraukė nuo atsarginių suolo ir buvo aktyvus. Per 23 minutes jis surinko 15 taškų (7/13 dvitaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 13 kamuolių.

Be to, jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o jo plius/minus rodiklis buvo geriausias komandoje – būnant lietuviui aikštėje „Pacers“ įmetė 26 taškais daugiau už varžovus.

Ypač gražus buvo D.Sabonio dėjimas per Masoną Plumlee, kai lietuvis tarsi išsilaikė ilgiau ore kaire ranka nešdamas kamuolį į krepšį.

Geros rungtynės buvo ir kitam „Pacers“ aukštaūgiui Mylesui Turneriui, kuris šventė savo 23-iąjį gimtadienį ir pelnė 17 taškų.

Šeimininkai atliko net 34 rezultatyvius perdavimus.

Denverio komandos lyderis Nikola Jokičius vėl buvo aktyvus visur (19 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai), bet serbui vidurio puolėjui akivaizdžiai trūko komandos draugų paramos.

Ši pergalė leido „Pacers“ labiau įsitvirtinti ketvirtoje vietoje Rytuose, kur Indianapolio krepšininkai nusileidžia tik „Milwaukee Bucks“, „Toronto Raptors“ ir „Philadelphia 76ers“.

Denverio klubas, kurio vadovų štabe dirba Artūras Karnišovas, Martynas Pocius ir Tomas Balčėtis, Vakaruose leidosi pavejamas „Golden State Warriors“ (49-23).

Išsaugoti aukščiausią poziciją nelengva, nes didesnė dalis likusių rungtynių „Nuggets“ liko išvykose.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 35, Mylesas Turneris 17, Domantas Sabonis 15;

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19, Willas Bartonas 15, Monte Morrisas 12.