2019 03 16

Pabudusi „Bucks“ panaikino 23 taškų skirtumą ir laimėjo dar neregėtu stiliumi

„Milwaukee Bucks“ (52-17) turėjo 23 taškų deficitą, tačiau įspūdingai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir nukovė namuose žaidusius „Miami Heat“ (32-36) krepšininkus 113:98 (19:37, 23:25, 37:18, 34:18).
„Heat“ – „Bucks“
„Heat“ – „Bucks“ / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Milwaukee Bucks

„Heat“ jau po kiek daugiau nei 7 žaidimo minučių turėjo 17 taškų pranašumą (25:8), o po Gorano Dragičiaus prasiveržimo pirmo kėlinio pabaigoje padidino skirtumą iki 23 taškų (37:14).

Po dviejų kėlinių komandas dar skyrė 20 taškų (62:42), tačiau po pertraukos „Bucks“ įjungė aukštesnę pavarą, per likusius ketvirčius pelnydama 71, o „Heat“ ekipai leisdama įmesti vos 36 taškus.

„Heat“ situaciją apsunkino Dwyane'o Wade'o kojos trauma, kurią Majamio veteranas patyrė trečiajame kėlinyje.

„Scanpix“ nuotr./Dwyane'as Wade'as

„Nesvarbu, koks deficitas – 10, 15 ar 20 taškų, mes visuomet stengiamės žaisti kietai. Tai procesas. Turi laimėti tokio tipo rungtynes. Žaisdamas išvykose turi susidurti su tokiomis problemomis. Panašiai sunku bus ir atkrintamosiose. Mes norime būti puiki komanda, tad privalome nuolat stengtis“, – kalbėjo Giannis Antetokounmpo, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 16 kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 102-osios „Bucks“ rungtynės klubo istorijoje, kuriose po dviejų kėlinių atsilikinėjo 20 taškų. Ir tik antrosios, kurias laimėjo (2-100). Bei pirmosios, kurias pavyko laimėti išvykoje (1-77).

1977 m. vasario 18 dienos mače su „New York Knicks“ Milvuokio krepšininkai įpusėjus mačui atsilikinėjo 52:72, bet laimėjo 124:123.

„Bucks“ taip pat tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kuri sugebėjo laimėti rungtynes 15 taškų skirtumu, nors po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų deficitą.

„Antroje pusėje mes tiesiog praradome savo energiją“, – atsiduso Justise'as Winslow, „Heat“ ekipai pelnęs 20 taškų.