2019 12 10

Pergalingas J.Valančiūno vakaras: du tritaškiai iš eilės ir ironiška šypsena

Jonas Valančiūnas dar pirmajame kėlinyje smeigė du tolimus šūvius iš eilės, aikštę paliko dėl išnaudoto pražangų limito, o „Memphis Grizzlies“ išvykoje 110:102 (29:20, 25:27, 34:32, 22:23) nugalėjo „Golden State Warriors“ ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV jau pirmojo kėlinio pradžioje smeigė du tritaškius iš eilės per dvi „Grizzlies“ atakas.

Ketvirtojo kėlinio viduryje J.Valančiūnas žengė į aikštę su penkiomis asmeninėmis pražangomis, tačiau žaidė neilgai.

Kai lietuvis veržėsi link krepšio, teisėjai užfiksavo jam pražangą puolime, o tai lėmė ir JV rungtynių pabaigą. Aukštaūgis neslėpė nepasitenkinimo ir link atsarginių suolo ėjo juokdamasis. Prisėdęs JV toliau skėsčiojo rankomis ir ironiškai šypsojosi.

Iš viso J.Valančiūnas per 27 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo

Tai buvo pirmosios 20-mečio Ja Moranto rungtynės šį mėnesį po to, kai jis gydėsi nugaros traumą. Vien per ketvirtąjį kėlinį jis surinko 13 taškų, iš viso pelnė 26 ir išdalino 7 perdavimus.

Tritaškių pataikymu negarsėjantys Memfio krepšininkai iš toli pataikė 38 proc. metimų (15/40).

„Warriors“: D.Russellas ir A.Burksas po 18, W.Cauley-Steinas 17 (8 atk. kam.), D.Greenas 16, O.Spellmanas 10.

„Grizzlies“: J.Morantas 26, D.Brooksas 17, J.Jacksonas 16, G.Allenas 15, J.Valančiūnas 13 (10 atk. kam.).