2021 02 26

Pergalingose rungtynėse Ą.Tubelis geriausiai komandoje kovėsi dėl kamuolių

Arti dvigubo dublio buvęs Ąžuolas Tubelis prisidėjo prie „Arizona Wildcats“ (15-8) pergalės NCAA pirmenybėse. Lietuvio komanda 69:53 (28:24, 41:29) nugalėjo „Washington State Cougars“ (14-10).
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“ nuotr.

18-metis lietuvis žaidė 27 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, dukart prasižengė ir sykį suklydo.

Ą.Tubelis dėl kamuolių grūmėsi geriausiai savo komandoje.

Penkioliktą kartą laimėjusios „laukinės katės“ „Pacific-12“ konferencijoje tarp 12-os komandų yra penktoje vietoje.

„Wildcats“: Jamesas Akinjo 19, Bennedictas Mathurinas 14, Ąžuolas Tubelis 9 (9 atk. kam.).

„Cougars“: TJ Bamba 12, Dishonas Jacksonas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius