-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2019 03 20

Pirmi Vakaruose – fantastišką kėlinį sužaidęs Stephenas Curry ištempė „Warriors“

„Golden State Warriors“ (48-22) išvykoje 117:107 (30:27, 29:20, 32:28, 26:32) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (32-39) ekipą ir susigrąžino pirmąją vietą Vakarų konferencijoje.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Stephenas Curry 22 iš 36 savo taškų pelnė vien trečiajame kėlinyje ir padėjo „Warriors“ pakilti į pirmąją vietą Vakarų konferencijoje.

Aštuonis tritaškius pataikęs S.Curry trečią kartą per keturis sezonus pataikė daugiau nei 300 tritaškių. Pirmą kartą istorijoje per vieną sezoną net du krepšininkai pataikė 300 tritaškių – S.Curry ir Jamesas Hardenas.

28 taškus pelnęs Klay Thompsonas buvo rimtas pagalbininkas.

„Warriors“ atliko net 39 rezultatyvius perdavimus.

Minesotos ekipa vertėsi be traumuotų Jeffo Teague, Derricko Rose'o, Roberto Covingtono ir Luolo Dengo ir pralaimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės.

„Timberwolves“ Vakarų konferencijoje užima 10 vietą ir 10 pergalių atsilieka nuo aštuntosios vietos.

„Timberwolves“: K.Townsas 26, A.Wigginsas 20, J.Okogie 19, D.Šaričius 13, T.Jonesas ir J.Baylessas po 10.

„Warriors“: S.Curry 36, K.Thompsonas 28, J.Jerebko 18, K.Durantas 17.