2018 12 09

Po ligos sugrįžęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ išlipti iš duobės ir įveikti „Kings“

Rungtynes dėl apsinuodijimo maistu praleidęs Domantas Sabonis grįžo, o „Indiana Pacers“ (16-10) NBA reguliariojo sezono rungtynėse namuose 107:97 (24:31, 30:21, 19:18, 34:27) nugalėjo „Sacramento Kings“ (13-12) ekipą.
Domantas Sabonis rungtynėse su „Kings“
Domantas Sabonis rungtynėse su „Kings“ / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo atkaklios rungtynės. Po trijų kėlinių „Pacers“ turėjo tik trijų taškų pranašumą (73:70), tačiau ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai laimėjo atkarpą 16-2 ir atitrūko.

Beje, pirmoje mačo pusėje „Pacers“ buvo besivejančios vaidmenyje ir turėjo panaikinti dviženklį deficitą (26:38).

Nuo suolo kilęs D.Sabonis žaidė 24 minutes, pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir 1 metimą blokavo, taip pat dukart suklydo.

Tai jau dešimtos rungtynės iš eilės, kuriose „Pacers“ žaidė be traumuoto lyderio Victoro Oladipo. Šioje atkarpoje Indianapolio klubas pasiekė 6 pergales.

„Šioje komandoje turime daugybę ginklų, ir dabar kiekvienas žaidžia pasitikėdamas savimi“, – po mačo sakė Mylesas Turneris, „Pacers“ aukštaūgis.

Thaddeusas Youngas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, pelnydamas 20 taškų, o grįžęs D.Sabonis sustiprino komandos gynybą.

„Tai vienos nerezultatyviausių mūsų rungtynių šį sezoną. Tai dėl jų gynybos – jie puikiai mus stabdė. Paprastai net ir tada, kai pralaimime, žaidžiame rezultatyviai“, – kalbėjo „Kings“ įžaidėjas De'Aaronas Foxas.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 20, Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas ir Domantas Sabonis po 14.

„Kings“: Buddy Hieldas 20, De'Aaronas Foxas 18, Willie Cauley-Steinas 14.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai