2021 02 23

Pratęsimo dramoje „Lakers“ nesustabdė įsibėgėjusios „Wizards“ ekipos

LeBronas Jamesas tempė „Los Angeles Lakers“ (22-10) vežimą, tačiau namuose Karaliaus kariauna 124:127 (33:23, 30:26, 23:31, 29:35, 9:12) per pratęsimą krito prieš „Washington Wizards“ (11-17).
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“ nuotr.

Bradley Bealas buvo rezultatyviausias „Wizards“ komandoje su 33 taškais. Pratęsimo metu jis tris svarbias atakas iš eilės užbaigė taškais.

Russellas Westbrookas pelnė 32 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai penkta „Wizards“ pergalė iš eilės, o ši serija – ilgiausia komandai per trejus metus.

Antroje rungtynių pusėje Vašingtono ekipa atsiliko 17 taškų, tačiau perlaužti susitikimą sugebėjo.

Paskutinį kartą „Staples Center“ arenoje „Wizards“ ekipa laimėjusi buvo 2017-siais.

Dar galėjo „Lakers“ išlyginti rezultatą pratęsimo pabaigoje, tačiau L.Jameso ir Kyle'o Kuzmos tritaškiai skriejo pro šalį.

L.Jamesas pelnė 31 tašką ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 9 kamuolius.

„Lakers“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės, tačiau pastaruoju metu komandai padėti negali Anthony Davisas ir Dennisas Schroderis.

„Lakers“: L.Jamesas 31 (9 atk. kam., 13 rez. perd.), M.Harrellas 26, K.Caldwellas-Pope'as 21, K.Kuzma 14 (11 atk. kam.), A.Caruso 11.

„Wizards“: B.Bealas 33, R.Westbrookas 32 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), R.Hachimura 15 (6 atk. kam.), R.Lopezas 13.