2019 12 02

Puolimo potencialą pademonstravę „Clippers“ sumetė net 150 taškų

Po septynių pergalių serijos šeštadienį San Antonijuje suklupęs „Los Angeles Clippers“ (15-6) krepšininkai sugrįžo į pergalingą kelią. Įspūdingą puolimą pademonstravusi Kalifornijos komanda namuose 150:125 (39:35, 43:22, 34:41, 34:27) sutriuškino „Washington Wizards“ (6-12).

„Clippers“ per visus kėlinius pelnė bent po 30 taškų, net keturi krepšininkai – Kawhi Leonardas, Paulas George'as, Montrezlas Harrellas ir Lou Williamsas – pelnė po 22 taškus ir daugiau.

Los Andželo komanda buvo netoli sezono rezultatyvumo rekordo – daugiausiai taškų iki šiol surinkti pavyko „Houston Rockets“ komandai, kuri į tų pačių „Wizards“ krepšį sumetė 159 taškus.

Iki klubo rezultatyvumo rekordo, pasiekto dar 1998 m., „Clippers“ ekipai trūko vos 2 taškų.

Į didžiąją dalį klausimų Los Andželo krepšininkai atsakė dar antrajame kėlinyje, kuriame varžovus jie nušlavė 43:22 ir pabėgo užtikrintu 25 taškų skirtumu – 72:47.

Po ilgosios pertraukos skirtumas nė sykio nebuvo sumenkęs iki mažiau nei 16 taškų, o „Clippers“ galutinai palaužė varžovus ketvirtajame kėlinyje susikraudami didesnį nei 30 taškų pranašumą (138:107).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (12/16 dvit.), Paulas George'as 31 (8 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 23 (15 atk. kam.), Lou Williamsas 22 (8/9 baud., 8 rez. perd.).

„Wizards“: Rui Hachimura 30 (11/18 dvit., 9 atk. kam.), Bradley Bealas 23 (9/10 baud., 11 rez. perd.), Davis Bertanis 20 (6/9 trit.), Isaiah Thomasas 16.