2017 11 13

Rungtynėse su NBA puolimo mašina – fantastiška Domanto Sabonio atkarpa

Domantas Sabonis beveik keturias minutes savo metimais tempė „Indiana Pacers“ komandą, tačiau nei jis, nei bendražygiai nespėjo paskui NBA puolimo mašiną. Naudingą mačą sužaidęs lietuvis su „Pacers“ turėjo pripažinti „Houston Rockets“ pranašumą 95:118 (18:35, 33:28, 20:24, 24:31)
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pacers“ nepasipriešino „Rockets“ 95:118.
  • D.Sabonis pelnė 17 taškų.
  • Per 4 minučių atkarpą lietuvis buvo pelnęs 11 taškų paeiliui.
  • „Pacers“ pralaimėjo 5 pastarąsias rungtynes iš 6.

Kai D.Sabonis įžengė ant parketo pirmojo kėlinio pabaigoje, „Pacers“ jau turėjo 10 taškų deficitą (16:26). Tačiau lietuvis darė viską, kad panaikintų skirtumą.

3 minučių 51 sekundės atkarpą taškus Indianos komandai pelnė vienintelis Domantas.

Jis iš viso surinko „Pacers“ net 11 taškų iš eilės ir padėjo nežymiai priartėti 27:35.

D.Sabonis buvo pristabdytas, nors vėliau ir pasižymėjo galingu dėjimu bei puikiu perdavimu Victorui Oladipui.

Bet nei jam, nei kuriam nors kitam Indianos klubo nariui nepavyko sustabdyti „Rockets“ dominavimo.

Hjustono komanda startavo 13:2, atitrūko 24:9 ir visas 48 minutes išlaikė saugų atstumą nuo „Pacers“. „Rockets“ nebuvo nė sykio užleidę Indianos krepšininkų į priekį.

„Tai buvo profesionali pergalė. Jie atėjo ir pasirūpino savo darbu nuo pirmosios minutės. Žaidėme tikrai gerai. Kaip jau tą darome pastaruoju metu“, – po šeštos iš eilės „Rockets“ pergalės pasidžiaugė treneris Mike'as D'Antoni.

Jo auklėtiniai pataikė net 17 tritaškių, o Jamesas Hardenas, be 26 taškų, dar išdalijo daugiausia šį sezoną – 15 rezultatyvių perdavimų.

Už D.Sabonį „Pacers“ gretose rezultatyviau žaidė tik 28 taškus įmetęs Victoras Oladipo.

Pats lietuvis per 23 minutes įmetė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

„Pacers“ tai buvo 5 pralaimėjimas per 6 pastarąsias rungtynes. Su 6 pergalėmis ir 8 nesėkmėmis Indianos krepšininkai Rytų konferencijoje rikiuojasi vienuolikti.

„Pacers“: V.Oladipo 28 (11/17 met.), D.Sabonis 17, M.Turneris 13.

„Rockets“: J.Hardenas 26 (15 rez. perd.), E.Gordonas 21, C.Capela 20 (17 atk. kam.), T.Ariza 15.