2019 07 11

Ryškus pasirodymas: Ignas Brazdeikis vėl tarp lyderių NBA vasaros lygoje

Ignas Brazdeikis tęsia sėkmingą pasirodymą NBA vasaros lygoje. 20-metis lietuvis efektyviu žaidimu prisidėjo prie pirmosios „New York Knicks“ pergalės Las Vegase – sutriuškino „Los Angeles Lakers“ 117:96.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete pasirodęs Ignas Brazdeikis puikiai pradėjo rungtynes.

Jis tritaškiu iš aikštės kampo atidarė mačą, o netrukus puikiai apsigynė savoje aikštės pusėje perimdamas kamuolį.

Jau trečiąją minutę I.Brazdeikis į „Lakers“ krepšį tritaškiu įleido savo 6-ąjį tašką ir patenkintas kėlė rankas į viršų.

Iš pirmosios žiūrovų eilės mačą stebėjęs „Knicks“ vyr. treneris Davidas Fizdale'as pirmojo kėlinio pabaigoje plojo I.Brazdeikiui, kai šis sudėtingu dvitaškiu įrideno 8-ąjį savo tašką.

Trečiąjį kėlinį I.Brazdeikis pradėjo gražia verpste, kurią užbaigė efektyviu rezultatyviu perdavimu, sužavėjusiu Las Vegaso publiką.

Jis toliau bandė ir kurti komandos draugams, ir pats išlikti agresyvus atakuodamas krepšį.

I.Brazdeikis puikiai pasinaudojo jam suteiktomis progomis.

Per 26 minutes I.Brazdeikis pelnė 16 taškų (1/5 dvit., 4/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir du kartus prasižengė.

Jam būnant aikštėje, „Knicks“ įmetė 26 taškais daugiau nei „Lakers“. Pagal +/ – rodiklį Niujorko komandoje puolėjui prilygo tik Mitchellas Robinsonas, pasižymėjęs 13 taškų (6/6 dvit.), 11 atkovotų kamuolių ir 5 blokais.

Kevinas Knoxas nugalėtojams surinko 25, trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas RJ Barrettas – 21 tašką (6/17 met., 10 kam.).

„Lakers“ gretose 20 taškų pelnė Zachas Norwellas.

„Knicks“ tai buvo pirmoji pergalė per ketverias NBA vasaros lygos rungtynes. „Lakers“ per keturis mačus pergalių dar taip ir neiškovojo.

Turnyro lentelės apačioje atsidūrę „Knicks“ nepateko į atkrintamąsias varžybas ir liepos 12–13 d. sužais paskutinį paguodos mačą NBA vasaros lygoje.