2019 12 10

Serbas tapo vakaro didvyriu – tolimu šūviu išplėšė „Kings“ pergalę

Nemanja Bjelica pataikė tritaškį paskutinę rungtynių sekundę ir išplėšė „Sacramento Kings“ pergalę 119:118 (32:28, 27:36, 35:29, 25:25) prieš „Houston Rockets“ ekipą.
Nemanja Bjelica
Nemanja Bjelica / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatas buvo lygus, kai Russellas Westbrookas, likus sekundei, išvedė „Rockets“ į priekį prasiveržimu.

Po minutės pertraukėlės Cory Josephas išmetė kamuolį N.Bjelicai, kurio mestas tritaškis skrodė tinklelį, padovanojo komandai pergalę ir didžiulę šventę.

„Velniop (nusikeikia, – aut. past.) tai, mes nusipelnėme šitos pergalės“, – emocingas vėliau buvo N.Bjelica.

Galiausiai šventė persikėlė ir į persirengimo kambarį, kur „Kings“ žaidėjai taip pat pasiautėjo.

Su 26 taškais rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Buddy Hieldas.

Neseniai per trijų iš eilės pralaimėjimų seriją žygiavę „Kings“ krepšininkai dabar laimėjo antrą kartą paeiliui.

„Rockets“: R.Westbrookas 34 (8 rez. perd.), J.Hardenas 27 (10 rez. perd.), C.Capela 13 (17 atk. kam.).

„Kings“: B.Hieldas 26, H.Barnesas 19, N.Bjelica 17, R.Holmesas 16 (8 atk. kam.), C.Josephas 14, B.Bogdanovičius 13.