2019 12 05

Šiltai Oklahomoje sutiktas D.Sabonis skriaudė buvusią ekipą

Domantas Sabonis buvo šiltai sutiktas Oklahomoje, tačiau buvusiai savo komandai dovanų nedalijo. Lietuvio vedamas „Indiana Pacers“ (14-7) klubas 107:100 (26:29, 23:21, 30:28, 28:22) svečiuose pranoko „Oklahoma City Thunder“ (8-12).
Domantas Sabonis ir Nerlensas Noelas
Domantas Sabonis ir Nerlensas Noelas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštę paliko savo sąskaitoje turėdamas 16-ąją sezono dublį per 19 rungtynių.

Starto penkete tradiciškai rungtynes pradėjęs Domas žaidė 35 minutes ir surinko 17 taškų (7/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 5 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Su 18 naudingumo balų lietuvis buvo geriausias savo komandoje.

Labai lygiose rungtynėse nė viena komanda neturėjo didesnės nei 7 taškų persvaros.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes po Steveno Adamso pataikymo „Thunder“ išsiveržė į priekį 96:95, bet į tai svečiai atsakė spurtu 6:0 ir lemtingai atitrūko.

„Thunder“: Stevenas Adamsas 20 (9 atk. kam.), Danilo Gallinari ir Dennisas Schroderis po 18, Shai Gilgeous-Alexanderis 16.

„Pacers“: T.J.Warrenas 24, Domantas Sabonis 17, Dougas McDermottas 14, Jeremy Lambas 13, Justinas Holiday ir Mylesas Turneris – po 12, Malcolmas Brogdonas 11.