2020 01 07

Skausmą kentęs D.Sabonis išgąsdino sirgalius, bet solidžiu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Domantas Sabonis nenustoja džiuginti savo gerbėjų įstabiais pasirodymais NBA lygoje. Lietuvis vėl pildė visas pagrindines statistines grafas, o „Indiana Pacers“ (23-14) išvykoje 115:104 (27:29, 15:15, 37:21, 36:39) susitvarkė su „Charlotte Hornets“ (15-24).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė beveik 38 minutes, per kurias surinko 18 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), sugriebė 12 atšokusių ir perėmė 2 kamuolius, išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, du kartus suklydo ir keturissyk prasižengė.

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje aukštaūgis gerokai išgąsdino savo gerbėjus Indianapolyje ir Lietuvoje.

D.Sabonis šoko blokuoti „Hornets“ gynėjo Terry Roziero metimo, o pastarasis krisdamas rėžėsi į lietuvio koją bei pargriovė „Pacers“ lyderį ant parketo.

Lietuvis kurį laiką buvo susiėmęs už kelio bei palikęs aikštelę patraukė į komandos rūbinę, tačiau jau po kelių minučių sirgalių nerimas atslūgo – D.Sabonis sugrįžo į rungtynes ir tęsė sėkmingą savo pasirodymą.

„Pacers“ savo 23-ąją pergalę šiame sezone įtvirtino trečiajame kėlinyje. Po dviejų ketvirčių svečiai dar atsiliko (42:44), bet iš karto po ilgosios pertraukos šovė į priekį ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo solidų 14 taškų pranašumą – 79:65.

Ketvirtajame kėlinyje dar buvo priartėję iki 7 taškų (77:84), bet „Pacers“ netruko susikrauti 16 taškų persvaros (101:85) ir ramiai iškovojo pergalę.

Dalis D.Sabonio perdavimų šiose rungtynėse skriejo karjeros rekordą pagerinusiam T.J.Warrenui. „Pacers“ puolėjas per 34 minutes pelnė 36 taškus (15/22 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA lygoje.

„Pacers“ po šios pergalės išsaugojo 6-ąją Rytų konferencijos vietą. Nuo namų aikštės pranašumą pirmajame atkrintamųjų varžybų etape garantuojančios ketvirtosios pozicijos, kurioje dabar yra įsitaisę „Toronto Raptors“, Indianos krepšininkai atsilieka vos vienu laimėjimu.

„Hornets“: Terry Rozieras 28 (3/10 trit., 9/9 baud., 6 rez. perd.), Devonte' Grahamas 22 (6 rez. perd.), Milesas Bridgesas 18 (7 atk. kam.), Cody Zelleris 14.

„Pacers“: T.J.Warrenas 36 (15/22 dvit.), Domantas Sabonis 18 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 15 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 11 (10 atk. kam.).