2019 01 18

Slogus Domanto Sabonio vakaras: efektingas stogas ir skaudus pralaimėjimas

„Indiana Pacers“ (29-15) krepšininkai turėjo nuryti karčią piliulę. Domanto Sabonio atstovaujama Indianapolio ekipa namuose 96:120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34) krito prieš „Philadelphia 76ers“ (30-16).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio viduryje D.Sabonis gražia verpste įnėrė į baudos aikštelę, tačiau ten sutiko du varžovus. Kiek pasisukiojęs lietuvis nusprendė atakuoti, tačiau buvo nupūstas Mike'o Muscalos.

Vos po minutės D.Sabonis jau atsakė varžovams sėkmingu epizodu, kai pataikė sudėtingą metimą tiksint paskutinėms atakos laiko sekundėms.

Iš viso Domas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Beje, kadangi po traumos į rikiuotę jau sugrįžo Mylesas Turneris, D.Sabonis žaidimą kilo nuo atsarginių suolo.

Joelis Embiidas nugalėtojams pelnė 22 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus. Jimmy Butleris surinko 27 taškus ir atliko 8 perdavimus.

Tai buvo septintoji „76ers“ pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes.

Mačą Filadelfijos komanda perlaužė antroje pusėje. Po trijų kėlinių „Pacers“ krepšininkai atsiliko 71:86 ir, nors buvo pabandę užsikabinti, tačiau nesėkmingai.

Kitose rungtynėse D.Sabonio komanda šeštadienį susitiks su Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ ekipa.

„Pacers“: T.Youngas 27, V.Oladipo 15 (7 rez. perd.), T.Evansas 13.

„76ers“: J.Butleris 27 (8 rez. perd.), J.Embiidas 22 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), J.J.Redickas 20, M.Muscala ir B.Simmonsas (8 rez. perd.) po 11.