2017 10 30

Staigmenų naktis: „Knicks“ susitvarkė su „Cavaliers“, parblokšti ir čempionai

Sekmadienį NBA čempionate netrūko staigmenų: nuo priešsezonio buksuojantis „New York Knicks“ klubas nugalėjo galingąjį „Cleveland Cavaliers“, o čempionai „Golden State Warriors“ nusileido „Detroit Pistons“ ekipai.
„New York Knicks“ – „Cleveland Cavaliers“

Nieko naujo Mindaugo Kuzminsko stovykloje. Lietuvis, kaip jau tapo įprasta, nuo suolo rungtynėse su „Cavaliers“ nekilo.

Tačiau tai nesutrukdė Jeffo Hornaceko auklėtiniams 114:95 (29:19, 33:35, 30:21, 22:20) netikėtai nugalėti NBA vicečempionus.

Tai buvo antra „Knicks“ pergalė iš eilės, todėl turėtų kiek pritilti kalbos apie klibančią vyriausiojo trenerio kėdę.

Niujorko krepšininkai pirmavo kone visą rungtynių laiką ir varžovams pasivyti buvo leidę tik antrojo kėlinio viduryje, tačiau tuomet vėl truktelėjo į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas po keleto taiklių Kyle'o Korverio tritaškių buvo sumažėjęs, bet „Knicks“ pavyko atsilaikyti.

Pergalės kalviais tapo Timas Hardaway'us ir Kristapas Porzingis. Pirmasis pelnė 34 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o latvis surinko 32 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Cavaliers“ komanda krepšį atakavo vos 38 proc. taiklumu, pralaimėjo kovą po lenta 41:51.

„Cavaliers“: K.Love'as 22 (11 atk. kam.), L.Jamesas 16 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), D.Rose'as 15, K.Korveris 13.

„Knicks“: T.Hardaway'us 34 (8 rez. perd.), K.Porzingis 32 (12 atk. kam.), E.Kanteris 18 (12 atk. kam.), C.Lee 15.

Dar vienas netikėtumas užfiksuotas Oklande, kur NBA čempionai „Golden State Warriors“ 107:115 (35:27, 22:25, 24:30, 26:33) pralaimėjo „Detroit Pistons“ ekipai.

Rungtynių pradžia „kariams“ ir kompanijai nieko blogo nežadėjo, mat jau pirmajame kėlinyje po dviejų Stepheno Curry tritaškių iš eilės „Warriors“ turėjo 8 taškų persvarą.

Tačiau „Pistons“ netruko ją ištirpdyti ir rungtynėse intriga gyvavo iki pat jų pabaigos. Prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo lygus, tačiau „Pistons“ spurtavo 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Keletą tritaškių pataikę „Warriors“ ištirpdė varžovų persvarą ir, likus žaisti daugiau nei 3 minutes, komandas teskyrė 2 taškai.

NBA čempionams sunkiai sekėsi užpulti, o štai „Pistons“ pataikė keletą sunkių tritaškių ir nebepaleido susikrautos persvaros.

„Warriors“: K.Thompsonas 29, K.Durantas 28, Stephenas Curry 27 (8 rez. perd.).

„Pistons“: A.Bradley 23, R.Jacksonas 22, T.Harrisas ir I.Smithas po 16.