2019 11 05

Stebinantys „Suns“ pasirūpino – NBA neliko nepralaimėjusių komandų

Prieš sezoną tarp prasčiausių NBA komandų priskirta „Phoenix Suns“ ekipa (5-2) nenustoja stebinti. „Saulės“ praėjusios nakties rungtynėse namie 114:109 (29:31, 26:30, 26:21, 33:27) parbloškė „Philadelphia 76ers” (5-1) ir įrašiusios šiems pirmąjį sezono pralaimėjimą iškovojo dar vieną skambią pergalę.
Kelly Oubre ir Devinas Bookeris
Kelly Oubre ir Devinas Bookeris / „Scanpix“ nuotr.

„Sixers“ pirmavo du su puse kėlinio, tačiau Devinas Bookeris tritaškiu išlygino rezultatą trečiojo ketvirčio viduryje (76:76), o prieš lemiamą atkarpą „76ers” turėjo vos taško pranašumą – 82:81.

Rungtynių likimas sprendėsi pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti mažiau nei tris minutes rezultatas dar buvo lygus (102:102), bet tuomet „76ers” krito į duobę puolime – svečiai per keturias atakas sukrapštė vos tašką, o „Suns“ atitrūko 109:103.

Alas Horfordas ir Furkanas Korkmazas dar bandė taisyti padėtį tritaškiais, bet Fynikso ekipa sėkmingai sumetė baudų metimus ir pasiekė netikėtą pergalę prieš lygos lyderiu buvusį varžovą.

Svariausiai prie laimėjimo prisidėjo D.Bookeris, iš viso pelnęs 40 taškų ir itin efektyviai atakavęs varžovų krepšį – gynėjas pataikė 12 iš 15 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių ir visus 7 baudų metimus.

Praėjusiame sezone paskutinę vietą Vakarų konferencijoje užėmę „Suns“ šiemet jau nugalėjo tokias komandas kaip „Los Angeles Clippers“ bei vis dar su Stepheny Curry žaidusią „Golden State Warriors“, o po 7 sužaistų rungtynių atsidūrė 4-oje konferencijos pozicijoje.

Savo ruožtu „76ers” šiame mače žaidė be dviejų rungtynių diskvalifikaciją už muštynes su „Minnesota Timberwolves“ centru Karlu-Anthony Townsu atliekančio Joelio Embiido. Filadelfijos komanda iki šių rungtynių buvo likusi paskutine, dar nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (15/19 metimai, 7/7 baud.), Ricky Rubio 21 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Aronas Baynesas 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Kelly Oubre 14 (6 atk. kam.).

„76ers“: Alas Horfordas 32 (8/12 dvit., 5/8 trit.), Tobiasas Harrisas 24 (10/20 metimai, 10 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 20 (4/7 trit.).