2018 02 27 /07:37

Strigęs J.Valančiūnas ir netaiklūs jo tritaškiai nesutrukdė – „Raptors“ laimėjo užtikrintai

Jonas Valančiūnas ir „Toronto Raptors“ (42-17) ekipa 123:94 (30:26, 29:27, 34:22, 30:19) nesunkiai namuose sutriuškino „Detroit Pistons“ (28-32), bet lietuvis šį kartą buvo kuklus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete rungtynes pradėjęs vidurio puolėjas žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, padarė 2 klaidas ir sykį prasižengė

Niekaip savęs neatradęs lietuvis trečio kėlinio viduryje buvo pasodintas ant suolo ir daugiau nerungtyniavo, o Kanados ekipa savo tvirtovėje ramiai laimėjo 25 akistatą iš 30 ir pagal šį rodiklį turi geriausią rezultatą lygoje.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė trečiojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 19:4.

Po šio smūgio Detroitas jau nebeatsitiesė ir varžovų nepasivijo.

„Raptors“: Kyle'as Lowry ir DeMaras DeRozanas (7 rez. perd.) po 20, Serge'as Ibaka 19 (9 atk. kam.), Pascalis Siakamas 11 (6 rez. perd.).

„Pistons“: Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Ishas Smithas 16, Reggie Bullockas 14, Blake'as Griffinas ir Dwightas Buycksas po 12, Jamesas Ennisas 10.