2018 01 31

Sutriuškintas čempionų treneris: „Aikštėje vienai komandai išspardė subines“

„Žaidėjai nežaidė širdimi“, – piktokai po pralaimėjimo „Utah Jazz“ klubui kalbėjo Steve'as Kerras. Jo vadovaujami „Golden State Warriors“ krepšininkai patyrė triuškinantį pralaimėjimą 99:129.
Steve'as Kerras
Steve'as Kerras / „Scanpix“/AP nuotr.

„Mačiau, kad aikštėje vienai komandai tiesiog išspardė subines“, – žodžių į vatą nevyniojo NBA čempionų treneris.

Šiose rungtynėse „Warriors“ nelaimėjo nė vieno kėlinio, o per paskutines 12 minučių tesukrapštė 14 taškelių.

Taip pat S.Kerro auklėtiniai nepersistengė gynyboje, o „Jazz“ pataikė 58 proc. metimų. Joe Inglesas nugalėtojams pelnė 20 taškų ir pataikė net 6 tritaškius iš 8. Prie tokio taiklumo prisidėjo prasta Kevino Duranto gynyba.

Ricky Rubio mačą užbaigė turėdamas 23 taškus ir 11 rezultatyvių perdavimų, Donovanas Mitchellas surinko 20 taškų.

„Manau, mano vaikinai jums pasakys, kas stengėsi nepakankamai. Tai nebuvo gražus krepšinis“, – rėžė S.Kerras.

„Scanpix“/AP nuotr./Steve'as Kerras

Treneris piktinosi, kad jo žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios nedėjo pastangų gynyboje, nelindo iš užtvarų, buvo per lėti keičiantis ginamaisiais.

Savikritikos nevengė ir „Warriors“ žaidėjai. K.Durantas po mačo kalbėjo: „Aš tiesiog negalėjau leisti Inglesui mesti tiek tritaškių. Privalau pradėti rungtynes geriau, jei norime laimėti.“

Iš trijų taškų zonos NBA čempionai atakavo vos 20 proc. taiklumu (5/25 trit.).

Po rungtynių vienas pagrindinių komandos snaiperių Stephenas Curry pasakojo: „Aš prieš ketvirtojo kėlinio pradžią paklausiau Draymondo Greeno, ar jis prisimena, kada mes žaidėme taip blogai. Bandėme prisiminti, bet nesugebėjome.“

Pats D.Greenas sakė, kad tiesiog buvo per naivus ir tikėjo, kad „Warriors“ visada turės šansą pasiekti pergalę. „Net ir tada, kai prasidėjo ketvirtas kėlinys, maniau, kad galime labai greitai panaikinti persvarą. Tačiau matome, kaip viskas pasibaigė“, – kalbėjo puolėjas.