2018 01 09

Toliau NBA žibantis Domantas Sabonis rungtynių pabaigoje išgąsdino aistruolius

Domantas Sabonis po rungtynių „Indiana Pacers“ rūbinėje dalijo interviu su šaldomu riešu. „Nieko tokio“, – mojo ranka karingas 21-erių lietuvis. Tą riešo skausmą nustelbė solidus asmeninis pasirodymas ir puiki pergalė prieš „Milwaukee Bucks“ – 109:96 (37:16, 27:22, 24:27, 21:31).
Giannis Antetokounmpo ir Domantas Sabonis
Giannis Antetokounmpo ir Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Skausmingai nusileidęs ant rankos D.Sabonis likus žaisti mažiau nei 3 minutes turėjo palikti į aikštę ir ant parketo nebesugrįžo.

Pats žaidėjas sako, kad nieko rimto.

„Viskas gerai, nieko rimto. Tiesiog atsargumo priemonės. Tai nesudarys problemų“, – įtvaro su ledu ant rankos nesureikšmino D.Sabonis.

Šaldyti kairės Domanto rankos riešą teko ir dėl to, kad jis pastaruoju metu ypač įkaitęs.

211 cm ūgio krepšininkas per 24 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Per trejas pastarąsias rungtynes D.Sabonis rinko vidutiniškai po 21 tašką, o „Pacers“ laimėjo du mačus.

Per šią atkarpą lietuvis pataikė net 72,9 proc. visų savo metimų.

„Stengiuosi susitelkti į kiekvienas rungtynes ir bandau pasinaudoti progomis, kurias man sukuria nuostabūs komandos draugai. Jie man palengvina žaidimą. Visada mane suranda ir tik belieka užbaigti“, – savo sėkmę paaiškino D.Sabonis, kuris buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Jis buvo agresyvus, kaip ir visa „Pacers“ komanda, per 17 pirmųjų susitikimo minučių privertusi suklysti „Bucks“ net 13 kartų. Galinga pradžia leido susikrauti milžinišką skirtumą (48:21).

Vėliau iki dviejų paskutinių rungtynių minučių Milvokio ekipa neįstengė priartėti mažesniu nei 16 taškų skirtumu.

„Pacers“ gynyba neutralizavo ir Giannį Antetokounmpo. Vid. 29,2 taško rinkęs graikas Indianapolį paliko tik su 17-a ir didžiąją jų dalį susirinko baudų metimais (11/14).

Trečiajame kėlinyje susižeidė ir kitas „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo, užbaigęs susitikimą su 15 taškų, bet panašu, kad trauma nėra rimta.

„Pacers“ šventė antrą pergalę paeiliui po penkių iš eilės pralaimėtų mačų serijos. Praėjusią savaitę Indianos krepšininkai buvo nusileidę „Bucks“ 101:122.

„Pacers“: D.Sabonis 17 (10 atk. kam.), V.Oladipo, M.Turneris ir Th.Youngas po 15.

„Bucks“: Kh.Middletonas 19, G.Antetokounmpo 17 (11/14 baud.), M.Brogdonas ir J.Hensonas po 12.