2020 03 03

Turiningas D.Sabonio vakaras: susidūrimas galvomis, dominavimas lemiamu metu ir pergalė

„Indiana Pacers“ (37-24) ekipa su Domantu Saboniu iššvaistė nemenką persvarą, tačiau galiausiai 116:111 (26:34, 40:23, 26:27, 24:27) palaužė „San Antonio Spurs“ (25-34) krepšininkus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 14 taškų (4/10 dvit., 6/8 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Antrajame kėlinyje lietuvis pasižymėjo puikiu dėjimu greitoje atakoje.

Tai buvo jau 47-tas D.Sabonio dvigubas dublis šį sezoną.

Beje, vidurio puolėjas labai sėkmingai žaidė kertiniu metu. Likus žaisti mažiau nei 5 minutes, D.Sabonis pradėjo atkarpą, kurios metu pelnė 8 savo komandos taškus iš eilės. Saboniška atkarpa „Pacers“ puolime truko daugiau nei 2 minutes.

Pačioje rungtynių pradžioje D.Sabonis susitrenkė galvomis su komandos draugu Mylesu Turneriu. Pasirodo, lietuvio galva kietesnė, mat M.Turneris po susidūrimo išėjo į rūbinę, o D.Sabonis tik patrynė skaudančią galvą ir žaidė toliau.

Malcolmas Brogdonas nugalėtojams pelnė 26 taškus, 23 pridėjo T.J.Warrenas.

Tai jau ketvirta iš eilės „Pacers“ pergalė, pastūmėjusi komandą į penktąją vietą Rytuose. Tiesa, tokį patį santykį turi ir „Philadelphia 76ers“.

Indianapolio aukštaūgiai turėjo persvarą šį vakarą, mat „Spurs“ vertėsi be LaMarcuso Aldridge'o ir Jakobo Poeltlio.

„Pacers“ padėti negalėjo Victoras Oladipo, kuris susidūrė su kelio problemomis per rytinį komandos pamėtymą. Treneris Nate'as McMillanas tikino, kad dar per anksti svarstyti, kiek laiko vėl negalės žaisti neseniai po sunkios traumos sugrįžusi komandos žvaigždė.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 5 minutes, „Pacers“ persvara buvo dviženklė (84:69), bet ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai spurtavo ir pavijo svečius. Tačiau perlaužti rungtynių nesugebėjo.

„Spurs“: P.Millsas 24, T.Lylesas 20, B.Forbesas 14, R.Gay 13.

„Pacers“: M.Brogdonas 26, T.J.Warrenas 23, M.Turneris 17, D.Sabonis (11 atk. kam.) ir D.McDermottas po 14.