2019 11 11

Viską aikštėje atlikusio D.Sabonio „Pacers“ išlieka pergalingame kelyje

Domantas Sabonis ir toliau išlaiko puikią sportinę formą NBA sezono pradžioje. Lietuvis dar vieneriose rungtynėse buvo rezultatyviausias ir naudingiausias „Indiana Pacers“ (6-4) žaidėjas, o jo atstovaujama komanda išvykoje 109:102 (29:33, 22:27, 30:17, 28:25) nugalėjo „Orlando Magic“ (3-7).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 37,5 minutės pelnė 21 tašką (9/16 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, pats gavo 3 blokus bei po dusyk suklydo ir prasižengė.

D.Saboniui esant aikštėje „Pacers“ varžovus pranoko 5 taškais, o tai buvo geriausias rezultatas tarp komandos startinio penketo krepšininkų.

Indianos komanda antrajame kėlinyje varžovus buvo paleidusi net 13 taškų atstumu (47:60), bet labai sėkmingai sužaidusi trečiąjį ketvirtį prieš paskutines 12 minučių jau pirmavo – 81:77.

„Pacers“ sugebėjo smogti oponentams ir ketvirtajame kėlinyje. Dar likus kiek daugiau nei 7 minutėms svečiai turėjo trapų pranašumą (89:85), tačiau tuomet D.Sabonis sumetė baudų metimus, T.J. McConnellas ir Dougas McDermottas pataikė po dvitaškį, o po taiklių D.Sabonio ir Aarono Holiday metimų „Pacers“ pratęsė spurtą iki 10:0 bei pabėgo solidžiu atstumu – 99:85.

„Magic“ dar buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 6 taškų, bet rimčiau dėl pergalės jiems pakovoti jau nepavyko.

Trimis pralaimėjimais sezoną pradėjusiai „Pacers“ ekipai tai buvo jau šeštoji pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes. Su sparčiai gausėjančiu laimėjimų kraičiu Indianapolio krepšininkai šoktelėjo į 6-ąją Rytų konferencijos poziciją.

„Magic“: Evanas Fournier 22 (6/8 trit.), Nikola Vučevičius 18 (17 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13, Terrence'as Rossas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), T.J. Warrenas ir Malcolmas Brogdonas (8 rez. perd.) po 19, Dougas McDermottas 18, T.J. McConnellas 12 (8 rez. perd.), Aaronas Holiday 11.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai